بازی Assassin’s Creed Nexus VR

بازی Assassin’s Creed Nexus VR معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۲:۰۸

شب گذشته یوبی سافت با انتشار یک توئیت از بازی Assassin’s Creed Nexus VR رونمایی کرد. فارغ از اسم رسمی بازی و اینکه هدست‌های واقعیت مجازی متا پلتفرم‌‎های مقصد آن هستند، اطلاعات دیگری از این عنوان در دسترس نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شب گذشته و پس از پایان رویداد Meta Gaming Show که در جریان آن از جدیدترین نسل هدست‌های واقعیت مجازی کمپانی متا به نام Meta Quest 3 رونمایی شد، کمپانی یوبی سافت با انتشار یک توئیت به بهترین شکل این رویداد را به پایان رساند. اولین بازی از مجموعه محبوب Assassin’s Creed برای هدست‌های واقعیت مجازی متا تایید شد. این عنوان که با نام Assassin’s Creed Nexus VR شناخته می‌شود، تاریخ انتشار دقیقی ندارد اما، پیش از پایان سال میلای جاری روانه بازار می‌شود. جزئیات و اطلاعات بیشتر درباره این پروژه ۲۲ام خرداد ماه (دوازدهم ژوئن) و در جریان رویداد UbiForward منتشر می‌شود. از دیگر بازی‌های حاضر در این رویداد می‌توان به بازی Assassins Creed Mirage و بازی Avatar: Frontiers of Pandora اشاره کرد.

بر اساس اطلاعات بدست آمده از Quest store بازی Assassin’s Creed Nexus VR یک عنوان کاملا جدید در مجموعه اساسین کرید است که از پایه برای تجربه روی هدست‌های واقعیت مجازی ساخته شده است و به هیچ عنوان یک اقتباس و تجربه جانبی از یکی از نسخه‌های پیشین این مجموعه نیست. هدست‌های Meta Quest Pro ،Meta Quest 2 و Meta Quest 3 پلتفرم‌های مقصد این بازی هستند.

دیشب برای اولین بار از هدست Meta Quest 3 رونمایی شد که نسل جدید هدست‌های کمپانی متا است و پاییز امسال با قیمت ۵۰۰ دلار در سراسر دنیا عرضه می‌شود. از هفته آینده نیز قیمت رسمی هدست واقعیت مجازی Meta Quest 2 به طرز قابل توجهی افت پیدا خواهد کرد. هنوز قیمت نهایی پس از تخفیف مشخص نیست.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: