سم لیک مطمئن بود که روزی بازی Alan Wake 2 ساخته می‌شود

سم لیک مطمئن بود که روزی بازی Alan Wake 2 ساخته می‌شود

توسط بهنام گودرزی در ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۳:۳۶

سم لیک از اعضای کلیدی استودیو Remedy در مصاحبه‌ای گفته است که حس می‌کرد روزی بالاخره بازی Alan Wake 2 ساخته می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در مصاحبه‌ای که سم لیک با وب‌سایت GameSpot داشته است، می‌گوید که از ۱۳ سال پیش و از زمان انتشار بازی اصلی برای Xbox 360 این احساس را داشته است که روزی این بازی ساخته می‌شود.

بازی Alan Wake 2 سال‌ها برای استودیو Remedy نمونه‌سازی شد و برخی از ایده‌ها به بازی‌های Quantum Break و Control راه یافت، با این حال این بازی هرگز برای سم لیک از ذهن خارج نشد:
«هیچ‌وقت نبود که حس کنم بازی ساخته نمی‌شود، فقط هنوز [ساخت بازی] اتفاق نیفتاده بود. وقتی روی چیزی به قصد ساختن آن کار می‌کنید و بعد متوجه می‌شوید که اتفاق نمی‌افتد، قطعا ناامیدی به وجود می‌آید؛ اما اتفاقی که با Quantum Break افتاد، اتفاقی که با Control افتاد این بود که یک فرایند خلاقانه ایجاد یک مفهوم [برای Alan Wake 2] (به وجود آمد) و در ادامه ایده‌ها یکی پس از دیگری به وجود آمدند.

در حین صحبت سم لیک از بازی Control، وی تایید کرد که از زمان کار روی بسته‌ی الحاقی این بازی یعنی AWE بود که کار روی بازی Alan Wake 2 آغاز شد:« ما حقوق انتشار را از کمپانی مایکروسافت دریافت کردیم و همین منجر به انتشار چندپلتفرمه‌ی بازی Alan Wake Remastered شد. اما آن‌چه که در پس‌زمینه‌ در حال جوشش بود، مفهوم Remedy Connected Universe بود. ما تا قبل از بازی Control نمی‌خواستیم درباره‌ی آن صحبت کنیم، حتی می‌خواستیم [هویت] Control مال خودش باشد، اما وقتی که آن را بازی می‌کنید و در آن کاوش می‌کنید، متوجه می‌شوید که این همان جهان [بازی Alan Wake] است. زمانی که AWE منتشر شد، ما عمیقا در حال کار روی Alan Wake 2 چیزهای واضح زیادی از قبل آماده کرده بودیم».

بازی Alan Wake 2 در تاریخ ۱۷ اکتبر برای کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: