ریمیک Dead Space 2

الکترونیک آرتز در حال بررسی شرایط برای ساخت ریمیک Dead Space 2 و Dead Space 3 است

توسط محسن شجاعی در ۷ اسفند ۱۴۰۱ , ۲۰:۱۰

کمپانی الکترونیک آرتز در تازه‌ترین نظرسنجی خود از هواداران خواسته میزان علاقه و اشتیاق خود را نسبت به ساخته شدن ریمیک Dead Space 2 و Dead Space 3 ابراز کنند. البته این به منزله تایید ساخت این ریمیک‎‌ها نیست. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از قریب به یک دهه سکوت خبری و تقریبا خاموشی مطلق، شرکت EA و استودیو Motive فرنچایز وحشت-بقای دد اسپیس را با ساخت ریمیک نسخه اول احیا کردند و با توجه به بازخوردهای مخاطبان و نظرات منتقدان باید گفت به نحوه احسن نیز این کار را انجام دادند. این بازی از زمان عرضه با استقبال بسیار خوب طرفداران قدیمی و مخاطبان جدید همراه بوده و توانسته موفقیت تجاری عظیمی را برای ناشر رقم بزند. همین مسئله سبب شده بسیاری درباره احتمال ساخته شدن ریمیک نسخه‌های دوم و سوم نیز صحبت کنند و آن را منطقی بدانند.

پس از اینکه سازندگان از علاقه خود به کار روی نسخه‌های جدیدتر مجموعه دد اسپیس سخن گفتند و حتی کارگردان بازی اعلام کرد در حال ایده پردازی برای ساخت ریمیک Dead Space 2 است، طرفداران بیش از پیش برای تحقق این ماجرا امیدوار شدند و نظر سنجی جدید EA، بار دیگر هایپ و هیجان را میان طرفداران آورده است. به گزارش یکی از کاربران توئیتر الکترونیک آرتز پرسش نامه‌ای را برای برخی از خریداران ریمیک دد اسپیس ارسال کرده و از آن‌ها خواسته میزان علاقه خود را برای ساخته شدن ریمیک دد اسپیس ۲ و دد اسپیس ۳ ابراز کنند.

هنوز EA به صورت رسمی ساخته شدن این ریمیک‌ها را تایید نکرده و ظاهرا در حال بررسی شرایط است.
Dead Space Remake هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 و PC در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: