سیستم نمسیس در بازی جدید Batman

تیزر جدید وبسایت Wb Games به تاریخ انتشار بازی Batman اشاره دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۲۴

تیزر جدیدی که در وبسایت بازی جدید Batman منتشر شده‌است، به شخصیت‌های جدید قابل بازی و کمیک‌های مرجع داستان آن اشاره دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «WB Games Montreal» مدتی است که یک وبسایت جدید برای انتشار تیزرهای مختلف برای عنوان جدید‌اش راه‌اندازی کرده‌است و گرچه هنوز هیچ معرفی رسمی از بازی صورت نگرفته تقریبا تمامی اهالی گیم مطمئن هستند پروژه جدید استودیو بازی جدید Batman خواهد بود که طبق گزارشات نام کامل آن «Batman Gotham Knights» است. قرار است شنبه هفته آینده معرفی کامل و رسمی از این عنوان صورت گیرد. به تازگی تیزر جدیدی از بازی در وبسایت مذکور منتشر شده‌است.

به تازگی در وبسایت توئیتر یکی از کاربران مدعی شده که توانسته مفهوم تمام اطلاعات موجود در تیزر را استخراج کند. به گفته وی این اطلاعات به تاریخ عرضه بازی و جزئیات گیم‌پلی آن اشاره دارد. او معتقد است تیزر به شماره ۳۵۹ سری کمیک‌های «Detective Comics» اشاره دارد که شخصیت «Batgirl» در آن حضور می‌یابد. پیشتر نیز اینسایدرها و گزارشات زیادی خبر از وجود چند شخصیت قابل بازی از Batfamily در این عنوان خبر داده‌ بودند.

 قرار است معرفی کامل بازی در رویداد DC FanDome رخ می‌دهد و مطابق با اعلام لیست برنامه‌ریزی شده برای این رویداد، یک پنل ۲۰ دقیقه‌ای برای آن در نظر گرفته شده است. در کنار نمایشی از بازی جدید بتمن که امیدواریم چیزی بیشتر از انیمیشن‌های از پیش رندرشده باشد، این پنل شامل پرسش و پاسخی مختصر با توسعه‌دهندگان این بازی نیز خواهد بود.

طبق گزارشت همچنین می‌دانیم که بازی جدید استودیو rocksteady نیز با عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League در همین رویداد معرفی خواهد شد.

جدیدترین ساخته استودیو «WB Games Montreal» که به احتمال بالا نسخه جدید در دنیای ابر قهرمانی بتمن خواهد بود، یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین عناوینی است که تا کنون اطلاعات و جزئیات زیادی از آن‌ها فاش شده و مرکز توجهات بوده‌اند. در کنار اشارات متوالی و ضمنی اعضای استودیو به توسعه بازی، اینسایدرها و افراد زیادی در فضای مجازی اطلاعات زیادی از بازی را به اشتراک گذاشته‌اند. اینسایدر معروف کمپانی برادران وارنر، @TheComixKid اخیرا شروع به افشای اطلاعاتی از بازی جدید بتمن کرده‌است.

 ComixKid ضمنا وجود سیستم نمسیس در بازی جدید Batman را تایید می‌کند. پیشتر این سیستم را در بازی Shadow of Mordor ساخته استودیو « Monolith Productions» مشاهده و تجربه کرده بودیم. چندین گروه خلافکاری در بازی وجود خواهد داشت که برای کسب اعتبار کشتن شوالیه تاریکی با یکدیگر رقابت می‌کنند. در کنار آن‌ها باید اعضای GCPD را نیز اضافه کرد که به دنبال دستگیری بتمن هستند. گروه تبهکاری «court of owls» آنتاگونیست اصلی این نسخه هستند. داستان این نسخه با خط داستانی نسخه‌های پیشین مرتبط خواهد بود.

وجود چندین گروه تبهکاری و حضور پلیس گاتهام در کنار آن‌ها موردی است که قبلا WB Games Montreal نیز آن را به طور ضمنی تایید کرده‌است. احتمالا court of owls کنترل تمام این گروه‌ها را بدست گرفته‌است. به هر حال باید تا معرفی رسمی و کامل بازی منتظر ماند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: