شایعه: GTA 6 دارای چندین شهر است و تنها برای کنسول‌های نسل بعد منتشر خواهد شد

شایعه: GTA 6 دارای چندین شهر است و تنها برای کنسول‌های نسل بعد منتشر خواهد شد

توسط افراسیاب در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۳:۵۱

در صورتی که هنوز بازی GTA 6 به‌صورت رسمی معرفی نشده است، اما کمتر کسی شک دارد که راک‌استار در حال کار برروی آن نباشد. با توجه به آنکه Red Dead Redemption 2 تنها چندماه قبل منتشر شد، بعید به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها شاهد رونمایی از آن باشیم، اما هرچه که باشد، اگر شایعات حقیقت داشته باشند، قطعا ارزش صبر کردن را دارد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

جدیدترین شایعات مربوط به GTA 6 توسط Pastebin لو رفته است. طبق این شایعات GTA 6 دارای چندین شهر از جمله Vice City و Liberty City است. همچنین در این بازی ویژگی‌هایی از بازی Red Dead Redemption 2 وجود دارند، مانند سیستم Stranger.

در ادامه ذکر شده است که این بازی برای کنسول‌های نسل حاضر منتشر نخواهد شد، بنابراین باید منتظر انتشار آن در کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس اسکارلت باشیم.

بازی GTA 6 دارای چندین شهر است که بازیکنان باید به سفر در آنها بپردازند.

در این بازی شما کنترل شخصیت مردی را برعهده خواهید داشت که ابتدا باید به کارها و دزدی‌های کوچک در شهر Liberty City بپردازید، سپس برای پیوستن به یک دسته جنایتکار معروف عازم Vice City می‌شوید. در ابتدا شما در Liberty City به کارهای کوچک مشغول می‌شوید اما با گذشت زمان در Vice City تبدیل به ارباب مواد می‌شوید.

راک‌استار تقریبا ایده زمان انتشار بازی را در ذهن خود دارد، اما ابتدا می‌خواهد منتظر بماند و میزان فروش کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس بعدی را بسنجد. این بازی به خاطر محدودیت‌های حافظه پلی‌استیشن ۴ برای این نسل منتشر نخواهد شد. در میان این دو شهر بزرگ بزرگ‌راه‌ها، حومه و شهرستان‌های فراوانی قرار دارند. همچنین برخی ماموریت‌های بازی به‌صورت فلش‌بک روایت خواهند شد.

فروش‌گاه‌ها در هر منطقه اجناس متفاوتی را به فروش می‌رسانند. سیستمی مانند دیالوگ غریبه‌ها در RDR در این بازی نیز وجود دارد.

آنها نقشه‌های بزرگی برای محتویات آنلاین در سر دارند و روابط و همکاری بسیار نزدیکی با مایکروسافت و سونی برای بازی ابری دارند تا در این تکنولوژی جزو پیشروها باشند.

باتوجه به آنکه شایعات منتشر شده از منابع مختلف می‌باشند و بسیار شبیه هم هستند، می‌توان به صحت آنها بیشتر اعتماد کرد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “شایعه: GTA 6 دارای چندین شهر است و تنها برای کنسول‌های نسل بعد منتشر خواهد شد”