کنسول نینتندو سوییچ

گزارش فروش سال گذشته و برنامه‌ی نینتندو برای سال جاری مشخص شد

توسط مهدی صبح در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

نینتندو آخرین گزارش‌های مالی‌شان را منتشر کردند و در آن اطلاعات فروش نرم‌افزار و سخت‌افزارشان را منتشر کردند. نینتندو همچین تایید کرده که نزدیک به ۳۴.۷۴ میلیون نسخه از کنسول نینتندو سوییچ را در سرتاسر جهان به فروش رسانده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

تا ۳۱ ماه دسامبر سال ۲۰۱۸، نزدیک به ۳۲.۲۷ واحد از این کنسول به فروش رسیده بود. از این میزان فروش، ۲.۴۶ میلیون نسخه در سه ماهه‌ی آخر ۲۰۱۸ و ماه ژانویه تا مارس ۲۰۱۹ انجام گرفته بود. تا به اینجای کار و در نظر گرفتن آمار فروش، کنسول نینتندو سوییچ به صورت رسمی از میزان فروش کل نینتندو ۶۴ عبور کرد.

در تمام سال‌مالی، نینتندو سوییچ تقریبا ۱۶.۹۵ میلیون نسخه فروش کرد. در حالی که شرکت سازنده‌ی آن فروش ۲۰ میلیون واحدی را برای این کنسول در نظر داشت و حال این پیش‌بینی به ۱۷ میلیون نسخه رسیده است. حال برای سال جاری یعنی ۲۰۲۰/۲۰۱۹ برنامه دارد تا ۱۸ میلیون نسخه از کنسول سوییچ را به فروش برساند.

در همین حین، نینتندو گزارش فروش کنسول ۳DS را نیز منتشر کرده است. هشت سال فروش این کنسول برابر با ۷۵.۰۸ میلیون واحد بوده است. ۰.۲۴ میلیون واحد در سه ماهه‌ی آخر ۲۰۱۸ و اوایل ۲۰۱۹ و فروش ۲.۵۵ میلیونی در کل سال مالی تحقق یافته که فاصله‌ی چندانی با انتظار نینتندو از فروش ۲.۶ میلیونی ندارد. برای سال جاری نیز این شرکت قصد فروش ۱ میلیونی از کنسول ۳DS را دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: