Dreams, Early Access, media molecule

بازی Dreams به‌صورت دسترسی زودهنگام در بهار سال جاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود

آواتار پرهام فروزان توسط پرهام فروزان در ۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۶:۵۲

نسخه دسترسی زودهنگام (Early Acces) بازی Dreams در بهار سال جاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر به بازی Dreams که توسط استودیو Media Molecule در حال توسعه است علاقه دارید ولی بتای این بازی را از دست داده اید نگران نباشید، چون در یک حرکت غیرمنتظره قرار است یک نسخه Early Acces یا دسترسی زودهنگام که شبیه به نسخه بتا می‌باشد، در بهار منتشر شود.

استودیو Media Molecule توضیحاتی در رابطه با این نسخه داده است که می‌توانید در زیر بخوانید:

این نسخه فاقد تمام محتویاتی است که در نسخه اصلی بازی وجود خواهند داشت، اما شما ۱۰۰ درصد ابزاری که ما با آن محتویات بازی خود را ساخته‌ایم دریافت می‌کنید. اگر در طول بتا به ما ملحق شده بودید و دارایی خود را منتشر کرده بودید، شما همان دارایی‌ها را در شروع این نسخه دریافت می‌کنید . در طول راه، ما در حال ایجاد ویژگی‌های بیشتر، آموزش‌ها، سطح بازی‌ها و دارایی‌ها در طول دوره دسترسی زودهنگام در عنوان کامل هستیم.

درست شبیه بازی LittleBigPlanet، ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم که با بازی Dreams جامعه را متحول کنیم و این فقط آغاز کار است. این دسترسی زودهنگام به ما کمک می‌کند تا پس از دریافت بازخوردها، همه چیز را اولویت‌بندی کنیم و برروی آنها کارکرده و توسعه‌شان دهیم.
این نسخه از بازی ۳۰ دلار قیمت دارد و به گفته ناشر آن عرضه محدودی دارد، البته هنوز مشخص نشده که کسانی که این نسخه را خریداری کنند به رایگان به نسخه اصلی دسترسی می‌یابند یا نه .
نسخه Early Access بازی Dreams در بهار سال جاری به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود، و نسخه اصلی نیز هنوز تازیخ انتشار دقیقی ندارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: