شرکت Wargaming از تعطیل شدن شعبه‌ی دیگر این استودیو واقع در شهر سیاتل خبر داد

شرکت Wargaming از تعطیل شدن شعبه‌ی دیگر این استودیو واقع در شهر سیاتل خبر داد

توسط مسعود فقیه در ۷ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

شرکت Wargaming سازنده‌ بازی‌ آنلاین محبوب World of Tanks در خبری اعلام کرد استودیوی شعبه‌ی سیاتل خود را تعطیل خواهد کرد؛ در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

شرکت Wargaming توسعه‌‌دهنده‌ی بازی‌های آنلاین همانند: World of Tanks ،World of Warships، در مصاحبه‌ای با «کوتاکو» (Kotaku) خبر بسته‌شدن استودیوی بازیسازی تابعه‌ی خود واقع در شهر سیاتل آمریکا را تایید کرد.

یک نماینده از شرکت Wargaming به تمامی ۱۵۰ عضو تیم بازیسازی استودیوی «ردموند»  (Redmond) اعلام کرد در صورت علاقه آنها می‌توانند در دیگر شعب تابعه‌ی این شرکت مشغول به کار شوند. در ادامه نیز این نماینده از تمامی اعضای این استودیو بخاطر تلاش‌هایشان تشکر کرد. استودیو «ردموند» مشغول ساخت یک عنوان در سبک چند‌نفره آنلاین کلان (MMO) بوده است.

Wargaming Seattle در گذشته با مشکلات مالی روبرو بود. این استودیوی بازیسازی در ابتدا در سال ۱۹۹۸ با نام Gas powered Games توسط آقای «کریس تیلور» (Chris Taylor) بنا نهاده شد و در سال ۲۰۱۳ شرکت Wargaming این استودیو را خریداری کرد.

استودیوی Gas Powered Games قبل ازخریداری شدن توسط شرکت «وارگیمینگ» سابقه ساخت دو بازی Dungeon Siege و Supreme Commander را در کارنامه دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: