Age Of Empires 4, Relic, پی سی گیمینگ (PC Gaming), شرکت سگا (SEGA), فروشگاه استیم (Steam)

دیگر شاهد ارائه محتوای بیشتری برای بازی Dawn of War 3 نخواهیم بود

آواتار سهیل حسینی توسط سهیل حسینی در ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

استودیو «رلیک»، توسعه‌دهنده بازی Dawn of War 3 به پایان دادن از پشتیبانی این بازی خبر داد. این عنوان، در اردیبهشت ماه سال جاری منتشر شد و طبق اعلامیه سازنده، این عنوان از نظر فروش نتوانسته سازنده و ناشر را راضی نگاه دارد و به همین دلیل، رلیک تصمیم گرفته تا دیگر محتوای جدیدی برای بازی مذکور عرضه نکند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«رلیک» و «سگا» در این مورد به یورگیمر توضیح دادند:

در حالی که بازی Dawn of War 3 دارای جامعه طرفداری مخصوص خود است، نتوانست ما را به انتظاری که در زمان انتشار داشتیم، برساند و آن‌گونه که ما امیدوار بودیم عمل نکرد.

طبق داده‌های Steam Spy، تنها بیش از ۵۷۵ هزار کاربر استیم بازی Dawn of War 3 را تجربه کرده‌اند. البته، رقم واقعی پایین‌تر از این مقدار بوده، چرا که یک قسمت از این بازیکنان در طول هفته رایگان که در ماه اکتبر برگزار شده بود نسبت به تجربه این بازی اقدام کرده‌اند. این آمار، قطعا زیاد نیست و می‌شود به سادگی دلیل این تصمیم رلیک پیرامون عدم پشتیبانی بیشتر از این بازی را فهمید.

هنگامی که یک بازی ضعیف عمل می‌کند، برنامه‌ها نیز تغییر خواهند کرد. Dawn of War 3، آن پایه و چیزی که برای تهیه محتوای جدید نیاز داریم را فراهم نکرده است. این تصمیم، باعث می‌شود تا دیگر شاهد عرضه هیچ‌گونه محتوای بیشتری برای بازی Dawn of War 3 نباشیم. در حال حاضر، ما همکاری نزدیکی با سگا و گیمز ورک‌شاپ داریم و قصد ما این هست که بهترین کار را انجام دهیم. این تصمیم، برای کسانی مثل ما که در این صنعت حرفه‌ای هستیم و قصد تولید بهترین بازی‌ها را برای بازیکنان و طرفدارانمان داریم، بسیار سخت خواهد بود.

در حال حاضر، استودیو رلیک در حال توسعه بازی Age of Empires 4 برای رایانه‎های شخصی است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: