حضور شخصیت راکِت در بازی Marvel vs. Capcom Infinite تایید شد

توسط ماهان تیرداد در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۰:۳۰

چند هفته پیش و در یک تریلر جدید، شاهد حضور تعدادی شخصیت متفاوت در بازی Marvel vs. Capcom Infinite بودیم و البته تاریخ انتشار بازی نیز در این تریلر نمایش داده شد. البته با وجود باقی ماندن چند ماه تا تاریخ انتشار بازی که در اواخر تابستان است، این نمایش‌ها و معرفی‌ها همچنان ادامه دارند و تازه‌ترین آن‌ها که تاییدی بر حضور شخصیت راکت در بازی Marvel vs. Capcom Infinite باشد، جالب‌ترین آن‌ها تا به حال بوده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

حساب توئیتر این عنوان به نحوی غیر مستقیم حضور شخصیت «راکِت راکون» (Rocket Rocon) از دنیای «محافظان کهکشان» (Guardians of the Galaxy) در بازی را تایید کرد، البته می‌توان از این پست اینگونه نیز برداشت کرد که راکت تنها نیست و قرار است دوست یا دوستانی را هم با خود بیاورد.

«چند تا جا برای من هم نگه دارید!» – راکت راکون که مشخصا برای #MVCI تایید شده است. #GotGVol2  #ShamelessPlauge  #MoveiTieln

همخوانی قابل توجهی نیز بین این معرفی و انتشار بخش دوم محافظان کهکشان در انتهای این هفته وجود دارد. در نمایش کوتاه راکت، شخصیت «گروت» (Groot) نیز دیده شده است که ممکن است او نیز مستقل و به عنوان یک شخصیت به بازی آمده باشد یا فقط نقشی کوتاه در برخی حرکات ویژه‌ی راکت داشته باشد.

البته این اولین حضور راکت در این سری نیست و شاهد حضور او در Ultimate Marvel vs. Capcom 3 نیز بوده‌ایم؛ اما چیزی که خبر حضور او را جالب‌تر می‌کند احتمال آمدن گروت به عنوان یک شخصیت قابل بازی مستقل، است.

با وجود نزدیکی این اخبار به انتشار فیلم جدید «محافظان کهکشان دوره دوم» (Guardians of the Galaxy Volume 2)، احتمال حضور شخصیت یا شخصیت‌های دیگری از دنیای این سری نیز، قابل تامل است. قسمت دوم فیلم محافظان کهکشان که یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین عناوین مارول است، به زودی منتشر می‌شود درحالی که به نظر می‌رسد با ترک شخصیت مشهوری چون «استارلرد» (Starlord)، سازندگان مرتکب اشتباه بزرگی شده‌اند. در هر صورت برای اخبار و معرفی‌های بیشتر می‌توانیم منتظر نمایشگاه E3 ماه آینده باشیم.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: