پچ جدید Ultimate Marvel vs. Capcom 3 برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

توسط ماهان تیرداد در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

بازی Ultimate Marvel vs. Capcom 3 چند سال قبل به عنوان دنباله‌ای برای نسخه‌ی بدون پیشوند قبل از خود با نام Marvel vs. Capcom، منتشر شد. در ادامه برای جزئیات پچ جدید Ultimate Marvel vs. Capcom 3 با دنیای بازی همراه باشید.

در تابستان سال گذشته که همه‌ی طرفداران این عنوان منتظر انتشار بازی جدیدی به نام Marvel vs. Capcom: infinite بودند، در کمال ناباوری همان بازی قبلی، اینبار برای کنسول پلی استیشن ۴ و کمی با تاخیر، برای اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی، دوباره عرضه‌ شد.

البته از همان ابتدا هم حرف‌هایی در مورد انتشار یک پچ برای بهبود برخی نقص‌های بازی زده می‌شد، اما خبری از آن نبود تا حالا که قرار است یک پچ برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی، منتشر شود.

طبق لیست شبکه‌ی استیم، پچ جدید Ultimate Marvel vs. Capcom 3 برای رایانه‌های شخصی به‌زودی منتشر خواهد شد. البته ما بعد از یک قرن صبر، انتظار تغییرات بزرگی داشتیم که ظاهراً مسئولان عزیز مرحمت فرموده و با زیرکی تمام به ریش ما خندیده‌اند! تغییراتی که این پچ اعمال می‌کند به شرح زیر است:

  • اضافه شدن قابلیت استفاده از ماوس در منوی بازی
  • بهبود سازگاری با کنترلر‌هایی که به طور مستقیم به رایانه متصل می‌شوند

بله٬ همین! ما هم مثل شما متعجب هستیم که چرا سازندگان بازی این همه به خود زحمت داده‌اند و به ما اجازه داده‌اند که در منو از ماوس استفاده کنیم و کارکرد دسته‌هایمان را هم کمی بهبود بخشیده‌اند؟!

البته جمله‌ی پایانی پست این عزیزان که به ما توصیه می‌کند: «گوش به زنگ باشید»، کور سوی امیدی از در راه بودن پچ‌هایی آبرومندانه‌تر در دلمان زنده می‌کند.

نکته‌ی عجیب ماجرا آن است که به ما قول داده بودند بازی جدید امسال منتشر شود و حتی با وجود انتشار دوباره‌ی بازی قبل، پچ معرفی شده چنگی به دل نمی‌زند و دوستداران بازی باید امیدوار باشند که همان بازی جدید منتشر بشود.

به هر حال، سازندگان امروزه امکانات و نیرو‌های زیادی دارند و ساخت چنین پچ‌هایی، نیروی چندانی نمی‌خواهد؛ پس ممکن است که سازنده در حال کار بر روی بازی جدید این سری نیز باشد. در هر صورت می‌توانید این پچ (شگفت انگیز!) را به زودی تهیه کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: