Skate 3, Skate 4, Tony Hawk, شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts), شرکت مایکروسافت (Microsoft), کنسول Xbox One

شرکت الکترونیک آرتز به شایعات پیرامون «اسکیت ۴» پایان داد

آواتار سورنا رضایی توسط سورنا رضایی در ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

چند روز قبل، مدیر روابط عمومی شرکت الکترونیک آرتز، آقای «دنیل لینگن» (Daniel Lingen)، با انتشار توئیت کوتاهی به عرضه‌ی احتمالی بازی «اسکیت ۴» (Skate 4) اشاره کرد. پس از این اتفاق، طرفداران این مجموعه‌ که چندین سال منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی جدید بودند، به‌شدت هیجان‌زده شدند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

آقای «اندرو ویلسون» (Andrew Wilson)، مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتز، امروز به‌طور رسمی در کنفرانس مالی اعلام کرد که آن‌ها در حال حاضر مشغول ساخت و توسعه‌ی بازی اسکیت ۴ نیستند. البته این نباید به معنای پایان این سری تلقی شود، بلکه باید اینگونه تفسیر شود که طرفداران این سری نباید هیجان‌زده شده و مدت زمان بیشتری را منتظر بمانند. همچنین او در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد که تمرکز شرکت الکترونیک آرتز در حال حاضر بر روی دیگر فرانچایزهای این شرکت قرار دارد.

نخستین نسخه از سری بازی‌های محبوب «اسکیت» (Skate) در حالی در سال ۲۰۰۷ عرضه شد که سری بازی‌های «تونی هاوک» (Tony Hawk) در آن زمان از محبوبیت بالایی برخوردار بود. با این‌ حال، این بازی با نگاه تازه‌ای که به این ورزش داشت، توانست به موفقیت‌های بسیاری دست یابد، به‌طوری که دو دنباله‌ی دیگر در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ برای آن عرضه شدند.

اواخر سال قبل، شرکت مایکروسافت بازی اسکیت ۳ را به لیست عناوین برگردان جانبی اضافه کرد تا بدین ترتیب، تنها راه تجربه‌ی این سری محبوب بر روی کنسول‌های نسل حاضر، استفاده از کنسول اکس‌باکس وان باشد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: