میازاکی

میازاکی: ارواح تاریک پایان یافته است!

آواتار بهزاد ناصرفلاح توسط بهزاد ناصرفلاح در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ۱۱:۳۰

ارواح تاریک پایان یافته است! این جمله‌ای بود که میازاکی در مصاحبه‌ای با یک سایت تایلندی عنوان کرد؛ اما این بخش جالب گفته‌های میازاکی نبود و او در ادامه به نکاتی بسیار برجسته از دارک سولز و برنامه‌های بعدی «فرام سافتور» اشاره کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

او در این مصاحبه گفت:

ارواح تاریک ۳، درست به مانند نسخه قبلی‌اش، محتواهای دانلودی، به روز رسانی‌ها و افزونه‌های زیادی را دریافت خواهد کرد، اما فعلاً برنامه‌ای برای قسمت دیگر، اسپین آف و یا بازی‌ای مرتبط با ارواح تاریک سه را نداریم. البته که به طور قطع نمی‌توان گفت که احتمال ساخت یک ارواح تاریک دیگر صفر است، اما در برنامه‌های فرام سافتور چنین چیزی وجود ندارد و من به شخصه تمایل دارم که از از این موضوع صرف‌نظر کنیم.

اگر پنج سال دیگر توسعه دهنده‌ای از شرکت پیش من بیاید و برای ساخت ارواح تاریک جدید به من التماس کند من قبول نخواهم کرد. نکته قابل توجهی که در حال حاضر وجود دارد این است که، ارواح تاریک پایان یافته.

بنابراین وقت آن رسیده که قدمی جدید در راهی جدید بگذاریم، توسعه یک عنوان جدید هم اکنون آغاز شده و در حال پیشرفت است. ما می‌خواهیم که یک چیز جدیدی را امتحان کنیم.

صحبت‌های میازاکی کامل واضح بود جای توضیح اضافی باقی نگذاشت، اما از آنجایی که میازاکی پیش‌تر گفته بود، ارواح تاریک ممکن است به نحوی در آینده همچنان ادامه پیدا کن، از طری تمایل باندای نامکو نسبت به این بازی، احتمال ادامه این سری بسیار قوی است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: