Wonder Woman

گزارش باکس آفیس: «واندر وومن» صدر نشین گیشه شد/ عبور «دزدان دریایی کارائیب» از مرز نیم میلیارد دلار!

توسط امیرحسین صفری در ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۳۹

جدیدترین اثر دنیای سینماییِ «دی‌سـی» از هفته‌ی گذشته اکران خود را در سینماهای آمریکای شمالی آغاز کرد. فیلمِ جدید «واندروومن» در عرض هفت روز بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروخت و امروز با قدرت صدر نشین جدول باکس آفیس هفته شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

واندروومن به کارگردانی «پتی جنکینز» و نویسندگی «آلن هاینبرگ» و براساس داستانی از کارگردان فیلم «بتمن علیه سوپرمن» به تولید رسیده است. فیلم داستان شاهزاده‌ای جوان به نام «دایانا» را روایت می‌کند که پس از آشنایی با یک خلبان در خلال جنگ جهانی دوم، به ارتش ملحق شده و طی جریاناتی به یک فراانسان با قدرت‌های ماورایی تبدیل می‌شود.

Wonder Woman

Wonder Woman

اکران واندروومنِ ۱۴۹ میلیون دلاری، از هفته‌ی پیش در بیش از ۴۱۰۰ سالن سینما آغاز شده و فیلم هم‌چنان فروش خوبی را تجربه می‌کند. در سایر نقاط دنیاهم واندروومن این هفته ۱۲۲ میلیون دلار کسب کرد و در مجموع جهانی افتتاحیه، ۲۲۳ میلیون دلاری شد!

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» این هفته در ادامه‌ی بداقبالی‌های گذشته، با دو پله سقوط، سومین پرفروش هفته شد و به مجموعِ ۱۱۴ میلیون دلار دست پیداکرد. در باکس آفیس جهانی اما شرایط کمی متفاوت است. به‌گونه‌ای که بیش از ۷۰ درصد از مجموعِ بین‌المللیِ ۵۰۰ میلیون دلاریِ فیلم، متعلق به اکران در سایرکشورهای دنیاست. بودجه‌ی ساحت فیلم ۲۳۰ میلیون دلار اعلام شده است.

Wonder Woman

Captain Underpants: The First Epic Movie

این هفته انیمیشن «کاپتان زیرشلواری: اولین فیلم حماسی» هم در عمل‌کـردی قابل‌قبول، افتتاحیه را با ۲۳ میلیون دلار به پایان رساند و پس از واندروومن در دومین جایگاه جدول قرار گرفت. ماجرای انیمیشن، دو نوجوان رو تصویر می‌کند که در تلاش برای تغییردادن اخلاق مدیر مدرسه‌ـشان، دست به هر کاری می‌زنند.

در ادامه جدول فروش این هفته را مشاهده می‌کنید:


Wonder Woman

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: