Nexon, respawn, گوشی موبایل - Mobile Phones (Smart Phones)

بازی جدید و استراتژیک Titanfall برای پلتفرم موبایل معرفی شد

آواتار مسعود محمودپور توسط مسعود محمودپور در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۳:۳۰

یک بازی جدید Titanfall در راه است اما این بار شاهد یک بازی اول شخص نخواهیم بود. Respawn، شرکت سازنده‌ی بازی، امروز از Titanfall: Assault رونمایی کرد. یک بازی استراتژیک real-time که برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

Respawn برای ساخت این بازی با کمپانی‌های Nexon و Particle City همکاری می‌کند.در کنفرانس معرفی بازی این نکته هم ذکر شد که این یک بازی رو در رو (player vs. player) خواهد بود که به شکل استراتژیک صورت می‌گیرد.

این موضوع هم بیان شده است که کاربان باید دسته‌ای از تایتان‌ها، هواپیما‌ها و کارت‌های آتشین درست کنند که در تایتانفال اصلی هم به‌کار می‌رود. یکی از اسکرین‌شات‌هایی که سازنده به اشتراک گذاشته است، چیزی شبیه به یک فهرست از واحد‌ها را نمایش می‌دهد که قبل از مستقر شدن در بازی ذخیره شده‌اند.

Nexon, respawn, گوشی موبایل - Mobile Phones (Smart Phones)

Respawn درباره‌ی بازی گفته:

بازی‌های رو در رو در نقشه‌های مختلف انجام می‌شود و لازم است که کاربران ترکیب دلخواه خود را بسازند تا از رقیب پیشی بگیرند و جوایز با ارزشی را به ویترین خود اضافه کنند.

درحال‌حاضر مشخص نیست که بازی چه زمانی منتشر خواهد شد اما می‌توانید آن را با عضویت در سایت آن از جدیدترین اخبار پیرامون بازی آگاه شوید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: