فیلم سینمایی Sonic The Hedgehog 2

اولین تریلر فیلم سینمایی Sonic The Hedgehog 2 در The Game Awards منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۸ آذر ۱۴۰۰ , ۰۹:۵۰

آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، تهیه کننده و میزبان رویداد The Game Awards در تازه‌ترین توئیت خود ضمن انتشار پوستر فیلم سینمایی Sonic The Hedgehog 2 اعلام کرد تریلر رونمایی از این فیلم در مراسم امسال پخش می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از ۲۴ ساعت تا برگزاری رویداد The Game Awards 2021 باقی مانده و سیل اخبار رسمی، گزارش‌ها و شایعات گوناگون به سمت مخاطبان سرازیر شده‌است. تا کنون مشخص شده دو بازی Steelrising و The Lord of the Rings: Gollum در مراسم امسال نمایش خواهند داشت و کمپانی Focus Entertainment و Saber Interactive نیز از بازی جدید خود رونمایی خواهند کرد. اوایل هفته و با کشف شدن دامنه Sonic Frontier احتمال معرفی شدن نسخه جدید سونیک نیز قوت گرفت و اکنون مشخص شده احتمال شاهد معرفی دو پروژه با محوریت این شخصیت خواهیم بود.

آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، تهیه کننده و میزبان رویداد The Game Awards در تازه‌ترین توئیت خود ضمن انتشار پوستر فیلم سینمایی Sonic The Hedgehog 2 اعلام کرد تریلر رونمایی از این فیلم در مراسم امسال پخش می‌شود. آقایان جیم کری (Jim Carrey) و بن شوراتز (Ben Schwartz)، بازیگران شخصیت‌های دکتر اگمن و سونیک نیز از میزبانان The Game Awards 2021 خواهند بود.

سگا روند ساخت نسخه جدید سونیک را اوایل امسال تایید کرد و گفت بازی برای عرضه در اواسط سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده‌است. شایعات خبر از اوپن ورلد بودن بازی ‌می‌دهند. بنا بر برخی گزارش‌ها این عنوان Sonic Frontier نام دارد و در رویداد The Game Awards رونمایی می‌شود.

در ادامه می‌توانید پوستر فیلم سونیک ۲ را مشاهده کنید:

شرکت سگا (SEGA)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: