Ben Affleck, Justice League, Matt Reeves, The Batman

بن افلک همچنان بازیگر نقش بتمن است

آواتار سورنا رضایی توسط سورنا رضایی در ۶ تیر ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

پس از اینکه به‌طور رسمی اعلام شد که «بن افلک» (Ben Affleck) از کارگردانی فیلم The Batman کناره گیری کرده است، شایعات زیادی پیرامون عدم نقش آفرینی او در نقش بتمن در فضای مجازی منتشر شد. اکنون، کارگردان جدید فیلم، آقای «مت ریوز» (Matt Reeves)، به شایعات خاتمه داده و اعلام کرده است که در حال حاضر افلک به‌عنوان نقش بتمن شناخته می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای مت ریوز در مصاحبه‌ی اخیر خود با وبسایت IGN اعلام کرد که بن افلک بازیگر نقش بتمن در فیلم مورد انتظار The Batman خواهد بود. او در این باره گفت:

درست است، در حال حاضر افلک به‌عنوان بازیگر این نقش شناخته می‌شود.

بن افلک نخستین بار در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice به ایفای نقش شخصیت بتمن و بروس وین پرداخت که این نقش آفرینی واکنش‌های متفاوتی را از سوی طرفداران این شخصیت دریافت کرد. افلک همچنین در فیلم Justice League بازیگر همین نقش خواهد بود که سال آینده‌ی میلادی اکران می‌شود.

آقای ریوز در این مصاحبه همچنین اعلام کرد که فیلم The Batman به این زودی اکران نخواهد بود، زیرا این فیلم در حال حاضر در مراحل اولیه‌ی تولید خود قرار دارد. او اخیراً ساخت فیلم مورد انتظار War for the Planet of the Apes را به پایان رسانده که تاکنون بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدین دریافت کرده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: