بازی «جوخه‌ی انتحار»

شایعه: ساخت بازی «جوخه‌ی انتحار» برای تمرکز بیش‌تر روی «بتمن» جدید کنسل شد

آواتار مسعود محمودپور توسط مسعود محمودپور در ۳۰ آذر ۱۳۹۵ , ۲۲:۳۰

شرکت «راک‌استدی» (Rocksteady) سه‌گانه‌ی فوق‌العاده‌ی «بتمن: آرکهام» (Batman: Arkham) را ساخته بود، اما بین دو بازی «شهر آرکهام» (Arkham City) و «شوالیه‌ی آرکهام» (Arkham Knight)، «آرکهام اریجینز» (Arkham Origins) توسط WB Montreal منتشر شد. پس از آن شایعات زیادی درباره‌ی احتمال عرضه‌ی «جوخه‌ی انتحار» (Suicide Squad) توسط این شرکت به گوش رسیده است. حالا اما به نظر می‌رسد که ساخت این بازی برای تمرکز بیش‌تر روی بتمن جدید کنسل شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

جوخه‌ی انتحار در این سال‌ها به موضوع بسیار جذابی تبدیل شده است؛ خصوصا با وجود شخصیت‌هایی مثل «هارلی کویین». اخیرا هم فیلم جوخه‌ی انتحار در شهریور روی پرده رفته بود.

این بازی سال‌ها توسط WB Montreal در دست ساخت بود اما ظاهرا آن‌ها از ساخت این بازی منصرف شده‌اند. به گفته‌ی وبسایت Kotaku، خبرهایی وجود دارد که نشان می‌دهند ساخت بازی پس از انتشار فیلم آن توسطWarner Bros لغو شده است.

Kotaku ادعا می‌کند WB Montreal پس از منصرف شدن از ساخت جوخه‌ی انتحار، روی ساختن بازی جدیدی از بتمن تمرکز کرده است. ظاهرا این بازی می‌توانست در جشنواره‌ی Game Awards یا PSX معرفی شود اما شرکت می‌خواهد بازی را بیش‌تر توسعه دهد و بعدا آن را به طور رسمی معرفی کند.

خوشبختانه ایده‌ی ساخت بازی جوخه‌ی انتحار هنوز کامل از بین نرفته است؛ چرا که این بازی پتانسیل بالایی دارد. در بتمن آرخام ارجینیز هم اشاره‌ای به جوخه‌ی انتحار شد و امیدواریم که بالاخره این بازی را هم تجربه کنیم.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: