Hunt: Showdown, پی سی گیمینگ (PC Gaming), شرکت کرایتک (Crytek)

بازی Hunt: Showdown بروزرسانی جدیدی دریافت کرد

توسط میلاد شجری در ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

استودیو Crytek بروزرسانی جدیدی برای بازی Early Access خود به نام Hunt: Showdown منتشر کرده است که به بهبود عملکرد بازی می‌پردازد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Hunt: Showdown جدیدترین اثر چند نفره استودیو کرایتک (Crytek) است که دارای تمی ماوراء طبیعی بوده و در ماه فوریه سال جاری میلادی از طریق دسترسی اولیه روی شبکه استیم در دسترس قرار گرفت. از آن زمان تاکنون استودیو Crytek در حال کار بر روی یک بروزرسانی بزرگ برای بهبود سیستم عملکرد بازی بوده است تا آن را به یک تجربه نرم‌تر تبدیل کند. بعد از اینکه چند روز پیش این بروزرسانی در سرور‌های تست بازی در دسترس قرار گرفت، حالا در جدیدترین اخبار بازی، استودیو سازنده این بروزرسانی را در دسترس تمام بازیکنان Hunt: Showdown قرار داده است.

طبق گفته استودیو Crytek، این بروزرسانی بیشتر روی بهینه‌سازی پردازنده بمنظور کاهش استفاده بازی از حافظه پنهان در کنار لگد‌ها و افت فریمی که برای بیشتر بازیکنان اتفاق می‌افتد، تمرکز دارد. آن دسته از بازیکنانی که روی رایانه‌های شخصی با مشخصات سیستم پایین به انجام بازی Hunt: Showdown می‌پردازند ممکن است که بیشترین سود را از این بروزرسانی دریافت کنند. در کنار عرضه این بروزرسانی، استودیو کرایتک ویدیوی جدیدی از بازی منتشر کرده است که جزییات بیشتری از تغییرات ایجاد شده به اشتراک می‌گذارد. در این ویدوی توضیح داده می‌شود که چرا بروزرسانی تمرکز بیشتری روی بهینه‌سازی پردازنده داشته است. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

بازی Hunt: Showdown هم‌اکنون از طریق سرویس Early Access شبکه استیم در دسترس رایانه‌های شخصی با قیمت ۳۰ دلار می‌باشد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: