کمیک‌ Assassin’s Creed Origins همراه تعداد زیادی تصاویر هنری معرفی شد

توسط افراسیاب در ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

کمیک‌ بسیاری از عناوین بزرگ بازی‌های‌ رایانه‌ای این نسل توسط انتشارات «تیتان کمیک» Titan Comics منتشر شدند. این انتشارات بازی‌های Wolfenstein II و Tekken را به‌صورت رمان‌های گرافیکی منتشر کرد. و کمیک BloodBorne به همراه چند عنوان دیگر به‌زودی منتشر می‌شوند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

به‌تازگی تیتان کمیک از آخرین پروژه کمیک خود رونمایی کرد که در آن جدیدترین بازی اکشن و مخفی‌کاری «یوبی‌سافت» با نام Assassin’s Creed Origins را به کمیک‌بوک اقتباس می‌کند. و موضوع آن به‌صورت مستقیم با داستان بازی مرتبط است. که قرار است در ماه فرویه مصادف با اواخر بهمن یا اوایل اسفند منتشر شود.

تیتان هنوز هیچ جزئیاتی از طرح آن را معرفی نکرده است جز آن‌که می‌دانیم داستان آن پس از اتفاقات نسخه بازی روی می‌دهد و شامل شخصیت‌های اسطوره‌ای مانند «کلئوپاترا» Cleopatra است.

درکنار معرفی کمیک، تیتان تعدادی تصویر هنری و تصویر جلد کتاب را منتشر کرد که در پایان می‌توانید مشاهده کنید. اولین تصویر توسط «استفانی هانز» Stephanie Hans طراحی شده است که پیش‌ازاین طرح‌های The Wicked + The Divine، Angela: Queen of Hel و Jean Grey را از او دیده بودیم.

هردو رمان‌های گرافیکی Assassin’s Creed Origins و Bloodborne به‌صورت فیزیکی در فروشگاه‌ها و دیجیتالی از ماه فوریه در دسترس قرار می‌گیرند. این را هم اضافه کنیم که تیتان بر روی یک کمیک دیگر از روی بازی انحصاری و مورد انتظار اکس‌باکس وان با نام Sea of Thieves نیز کار می‌کند.

بازی Assassin’s Creed Origins هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. و در هفته گذشته اولین بسته‌افزوده آن با مرحله اضافی، صلاح و محتوای اضافی در دسترس کاربران قرار گرفت.

در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: