استودیو Treyarch‌ بازی Call of Duty: Black Ops 5

گزارش ساخت Black Ops 5 توسط Treyarch برای Call of Duty سال ۲۰۲۰

توسط مهدی صبح در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۱

در گزارشی آمده که بازی Call of Duty برای سال ۲۰۲۰، بازی Call of Duty: Black Ops 5 خواهد بود که توسط استودیو Treyarch ساخته خواهد شد و جایگزین عنوان در دست ساخت استودیو Raven Software و Sledgehammer Games خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

اگر منتظر استودیو Sledgehammer Games بودید تا نسخه‌ی Call of Duty برای سال ۲۰۲۰ را بسازد، پس ممکن است با خبرهای امروز غافل‌گیر شوید. در حالی که استودیو Sledgehammer Games همراه با استودیو Raven Software‌ در حال کار بر روی عنوان نسخه‌ی Call of Duty‌ برای سال ۲۰۲۰ بودند، استودیو Treyarch جایگزین آن‌ها شد و به توسعه دهنده‌ی اصلی برای ساخت بازی Call of Duty: Black Ops 5 تبدیل شد.

لیست عناوین مطلب

جنگ سرد

عنوان استودیوهای Raven و Sledgehammer قرار بود در جنگ سرد اتفاق بیوفتد اما حال این دو استودیو به عنوان استودیوهای پشتیبان روی بخش تک نفره‌ی داستانی بازی Black Ops 5 تمرکز دارند. به نظر می‌رسد که میان این دو استودیو تنش‌هایی وجود داشته و به صورت دقیق مشخص نیست که علت این تنش‌ها چه بوده است.

اگر نمی‌دانید باید بگوییم که عنوان‌های Call of Duty از گذشته تا به حال، دوره‌های توسعه‌ی سه ساله را می‌گذرانند. بازی Black Ops 4 را استودیو Treyarch در سال ۲۰۱۸ ساخت و Infinity Ward نیز امسال عنوانی منتشر خواهد کرد. حال با این اوصاف، امسال نوبت بازی Sledgehammer Games بوده تا عنوان خودش را وارد این سری کند. با این حال، به نظر نمی‌رسد تاریخ انتشار بازی تغییری کرده باشد و شایعه شده است که بازی Black Ops 5‌ ساخته‌ی Treyarch عنوانی کراس‌جن یا میان نسلی خواهد بود.

در حالی که بازی Call of Duty برای سال ۲۰۲۰ دچار تحولات گسترده‌ای شده است، استودیو Infinity Ward بازی خودش را در ادامه‌ی سال منتشر خواهد کرد و به نظر می‌رسد این عنوان Modern Warfare 4 خواهد بود. با این گفته‌ها، اطلاعات رسمی از بازی منتشر نشده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: