GTA Online, IGN, RDR2, Red Dead Online, red dead redemption, Red Dead Redemption 2, شرکت Take-Two Interactive, شرکت راک استار گیمر (Rockstar Games), کنسول Xbox One

زمان انتشار بتای Red Dead Online مشخص شد

آواتار سید هادی هادیان توسط سید هادی هادیان در ۲۱ آبان ۱۳۹۷ , ۱۱:۳۰

Strauss Zelnick مدیرعامل شرکت Take-Two Interactive در جریان کنفرانس مالی این شرکت به زمان انتشار تقریبی Red Dead Online اشاره کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

همان‌طور که می‌دانیم، حالت چندنفره و آنلاین Red Dead Redemption 2 دیر یا زود می‌‌بایست منتشر شود و حال متوجه شدیم که این بخش از بازی برای انتشار در ماه جاری برنامه‌ریزی شده. به هر حال، همیشه این شک و تردید در ذهن ما وجود دارد که آیا این زمان با تاخیر مواجه می‌شود یا خیر؟ خوشبختانه با توجه به اظهارات مدیر عامل شرکت Take-Two Interactive، این انتظار در انتهای ماه به پایان می‌رسد.

در جریان صحبت‌هایی که در چند روز اخیر از Strauss Zelnick درباره Red Dead Redemption 2 شنیده شده است، تاکنون این عنوان ۱۷ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته. او باتوجه به حجم بالای فروش RDR2 اظهار داشت که حالت Red Dead Online نزدیک به انتهای ماه نوامبر در دسترس قرار می‌گیرد. Strauss همچنین تأیید کرد که ما در واقع این بتای عمومی را طی چند هفته آینده رونمایی خواهیم کرد، اما در مورد افشای جزئیات آن فعلا سکوت می‌کنیم.

پس از این‌که از او خواسته شد انتشار Red Dead Redemption 2 Online را با عنوان GTA Online مقایسه کند، Strauss Zelnick این‌چنین گفت:

این بخش درپایان ماه به صورت بتای عمومی منتشر خواهد شد و Rockstar درباره آن بیشتر صحبت خواهد کرد.

با توجه به اطلاعاتی که ما در مورد بخش آنلاین داریم، فکر کردن درباره تجربه این عنوان فوق‌العاده برای‌مان بسیار هیجان‌انگیز است و این انتظار را خواهیم داشت که در چند هفته آینده بخش چند نفره Red Dead Redemption 2 را امتحان کنیم.

همچنین Imran Sarwar، مدیر طراحی Rockstar North و Josh Needleman تهیه‌کننده ارشد Rockstar San Diego، در طی مصاحبه‌ای با IGN به برخی از سوالات در مورد این بخش پاسخ دادند، مانند این‌که چگونه می‌توانیم به صورت آنلاین از رقابت دوستان خود در بخش چندنفره با سایر رقیبان آگاه شویم  و این‌که ما قادر خواهیم بود از مزایای دنیای بزرگ بازی در بخش چندنفره استفاده کنیم.

نظر شما درباره Red Dead Online چیست؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: