Fortnite, PUBG, پی سی گیمینگ (PC Gaming), فروشگاه استیم (Steam)

عدم رضایت کاربران شبکه استیم از بازی The Culling 2

آواتار سهیل حسینی توسط سهیل حسینی در ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

به‌نظر می‌رسد هم‌چنان سبک بتل رویال تحت اختیار دو بازی Fortnite و PUBG است و عناوین دیگری که منتشر می‌شود، نمی‌توانند آن‌طور که باید محبوب شوند. یکی از همین عناوین شکست خورده، بازی The Culling 2 است که چندی پیش بر روی شبکه استیم منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر بخواهیم به چند بازی اخیری که در این سبک عرضه شدند و موفق نشدند، نگاهی داشته باشید، می‎توانیم با بازی Radical Heights، عنوانی از «کلیف بلیزینسکی» و تیمش در استودیو «باس‌کی» بود که با شکست مواجه شد. حال، بازی The Culling 2 هم به‌قدر بازخورد منفی دریافت کرده است که باعث شد سازنده هم دیگر امیدی نداشته باشند.

بازی The Culling 2 هفته گذشته توسط شرکت «زاویانت» به عنوان دنبال نسخه اول این عنوان منتشر شد. امتیازات منفی بازی بسیار زیاد بوده و به عدد ترسناک ۱۳ درصد رضایت کلی از سوی کاربران (تا زمان نوشتن خبر) رسیده است. کاربران زیادی به این عنوان اعتراض کرده‌اند و بعضی نوشته‌اند این بازی ربطی به Culling ندارد و از ریشه خود فاصله گرفته است.

اما مشکل کار کجا هست؟ بازیکنان به طور خاص از مشکل اجرای بازی می‌گویند و تغییراتی که در قسمت مکانیک و گیم‌پلی بازی The Culling 2 که تاکید کمتری بر مبارزه نزدیک یا تن به تن و کاشتن تله‌ها دارد و تمرکز بیشتر روی گان‌پلی شبیه به دو عنوان Fortnite و PUBG صورت گرفته است. البته بازخورد منفی برای این عنوان چیزی جدیدی نیست، چرا که نسخه اول هم از این مشکل رنج می‌برد.

طبق داده‌های منتشر شده توسط استیم، آمار تعداد بازیکنان بازی The Culling 2 در روز اول عرضه به ۲۴۹ نفر رسید و در زمان نوشتن این خبر هم تنها ۱ یا ۲ نفر مشغول تجربه بازی هستند. قابل ذکر است که بیشتر تعداد بازیکنی که برای نسخه اصلی ثبت شده بود، ۱۲.۶۲۲ هزار نفر بود.

حال چه چیزی باعث می‌شود تا یک عنوان تا این حد شکست بخورد؟ حتی بازیکنان زیادی موج اعتراضات خود را به سازنده ابراز کردند. در همین راستا، سازنده با انتشار پیامی عنوان کرد که به‌زودی راجب این اتفاقات صحبت خواهند کرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: