Todd Howard, بازی بازی فال اوت ۷۶ (Fallout 76), پی سی گیمینگ (PC Gaming)

بازیکنان زیر سطح ۵ در عنوان Fallout 76 قابل کشتن نیستند + تایید وجود Fast Travel

توسط میلاد شجری در ۱۴ تیر ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۶

اخبار جدیدی حاکی از آن است که بازیکنان زیر سطح ۵ در عنوان Fallout 76 توسط دیگر بازیکنان قابل کشتن نیستند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

حالت بازیکن در مقابل بازیکن بخشی از عنوان Fallout 76 خواهد بود اما طبق جدیدترین اخبار بازی و اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت ایتالیایی Multiplayer.it، بازیکنان تازه وارد که اول راه ماجراجویی خود قرار دارند و هنوز حتی به سطح ۵ نرسیده‌اند، توسط دیگر بازیکنان قدرتمند و سطح بالا اذیت نشده و غیرقابل کشتن هستند. البته تام هاوارد از شرکت بتسدا سافت‌ورکس (Bethesda SoftWorks) در مصاحبه خود با این وبسایت تایید کرد که این ویژگی ممکن است تا پیش از عرضه رسمی بازی، تغییر کند.

در بخشی دیگر از مصاحبه هاوارد همچنین تایید کرد که ویژگی Fast Travel نیز بخشی از عنوان Fallout 76 خواهد بود که البته هنوز هیچ اطلاعاتی از نحوه کارکرد آن در دسترس نیست؛ بنابراین ما فرض می‌کنیم که این ویژگی نیز همانند دیگر عناوین سری Fallout در نسخه جدید بکار برود؛ یعنی شما ابتدا باید به مکانی رفته و در آن به گشت و گذار بپردازید تا بتوانید به Fast Travel برای آن مکان و همین‌طور مکان‌های دیگر در نقشه بازی دسترسی پیدا کنید.

البته در این میان، سوالاتی نیز مطرح می‌شود نظیر آیا نوعی محافظت در بازی بکار خواهد رفت که از Fast Travel یک بازیکن روی بازیکنی دیگر جلوگیری کند؟ این موضوع بسیار می‌تواند برای توسعه‌دهندگان بد تمام شود چراکه Fast Travel بازیکنی روی بازیکن دیگر و کشتنش، بسیار بسیار آزاردهنده خواهد بود. همچنین ممکن است شما در حال نبرد با بازیکنی باشید که ناگهان با استفاده از این ویژگی به نقطه‌ دیگری از نقشه فرار کند.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان‌ماه ۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: