Spider Man return to MCU

مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول باز می‌گردد

توسط سپهر گلمکانی در ۵ مهر ۱۳۹۸ , ۲۲:۱۰

پس از کشمکش‌ها و اختلافات شرکت «دیزنی» (Disney) و «سونی» (Sony Pictures) بر سر تصاحب فرانچایز «مرد عنکبوتی» (Spider Man)، بالاخره آن‌ها به توافق رسیدند که مرد عنکبوتی «تام هالند» (Tom Holland) را به «دنیای سینمایی مارول» (MCU) بازگردانند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت فیلم‌سازی دیزنی و سونی با هم به توافق رسیدند که مرد عنکبوتی را بار دیگر به دنیای سینمایی مارول بازگردانند. این بدین معنی است که فیلم سوم مرد عنکبوتی با بازی تام هالند به «فاز چهارم مارول» (Marvel Phase 4) محلق و در جولای سال ۲۰۲۱ (تابستان ۱۴۰۰) در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود.

در ساعاتی پیش، «کوین فایگی» (Kevin Feige) در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد توافق دوباره بر سر بازگشت مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول، سخنرانی کرد:

من بسیار هیجان زده هستم که ماجراجویی مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول ادامه پیدا خواهد کرد و من و تمام کارکنان شرکت مارول هیجان داریم که بار دیگر خودمان را برای ساخت یک فیلم دیگر از Spider Man آماده کنیم. مرد عنکبوتی یک نماد و قهرمان قدرتمند است که داستان‌هایش، تمام مخاطبان ریز و درشت سراسر جهان را به خود جذب می‌کند.

او همچنین اشاره کرد که ممکن است چند فیلم در راستای دنیای مرد عنکبوتی ساخته شود و قهرمان‌های تازه‌ای به شخصیت Spider Man ملحق شوند. او اعلام کرد که سونی برنامه‌هایی برای گسترش دنیای مرد عنکبوتی دارد و بزودی از آن‌ها رونمایی می‌کند. احتمال دارد که سونی، فیلم لایو اکشن «درون دنیای عنکبوتی» (Into the Spider Verse) را در آینده تولید کند.

می‌دانید که در اوایل سال، زمزمه‌هایی مربوط به عدم همکاری سونی با دیزنی شنیده می‌شد که در بالاخره در اوت، سونی با انتشار بیانیه‌ای، رسماً با شرکت دیزنی قطع همکاری کرد. سونی در بیانیه خود ذکر کرده بود که به دلیل حجم کاری فراوان فایگی در تولید آثار مارول، تصمیم به قطع همکاری کرده است. بخشی از متن بیانیه‌ای این‌گونه بود:

ما امیدواریم که ممکن است در آینده وضعیت تغییر پیدا کند ولی درک کنید که مسئولیت‌های جدیدی به دیزنی اضافه شده است، از جمله پروژه‌هایی جدیدی که قرار است زیر نظر شرکت مارول ساخته شود. بنابراین به نتیجه رسیدیم که شاید آن‌ها نتوانند روی پروژه Spider Man دیگر کار کنند.

حجم کاری کوین فایگی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است؛ دیزنی امسال به طور کامل، حق تمام آثار شرکت فیلم‌سازی «فاکس» (۲۰th Century Fox) را خرید و اکنون شرکت مارول در حال برنامه ریزی برای احیای دوباره دنیای «ایکس من» (X-Men)، «چهار شگفت‌انگیز» (Fantastic Four) و «ددپول» (Deadpool) هستند. همچنین فایگی ادعا کرده است که می‌خواهد یک فیلم از دنیای «جنگ ستارگان» (Star Wars) بسازد که معلوم نیست مراحل ساخت در چه زمانی آغاز می‌شود. در کل این یک خبر خوشحال کننده برای طرفداران مرد عنکبوتی است که می‌توانند بار دیگر ابرقهرمان محبوبشان در دنیای سینمایی مارول ملاقات کنند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول باز می‌گردد”

  1. عرشیا گفت:

    چرا این بیچاره رو پاس کاری می کنید ???

    ۱ ۰
  2. Hitsugaya گفت:

    خیلیم عالی :46:

    ۰ ۰