بازی Evil Inside

تماشا کنید: بازی Evil Inside با انتشار یک تریلر معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۴:۲۷

روز گذشته بازی Evil Inside که یک عنوان اول شخص ترسناک است با انتشار یک تریلر معرفی شد. این بازی بسیار به عنوان P.T شباهت دارد. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

محبوبیت ژانر ترسناک اول شخص همچنان در حال افزایش است، و به خصوص با محبوبیت گسترده و نابودی نابهنگام P.T، بازی‌های زیادی پیدا می‌کنیم که سعی در تکرار این نوع سبک ترسناک دارند. یکی دیگر از این موارد اخیراً معرفی شده است، و JanduSoft توسعه دهنده مستقل اسپانیایی از بازی Evil Inside رونمایی کرده است. شما در زیر می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را تماشا کنید.

تریلر معرفی این عنوان از لحظه شروع تا پایان بسیاری را یاد .P.T می‌اندازد و کاملاً در یک راهرو تنگ در داخل خانه اتفاق می‌افتد. بازیکنان در این تریلر با خطرهای ترسناک بازی نیز تا حدی آشنا می‌شوند. در شرح تریلر آمده است: «پس از مرگ مادرش و دستگیری پدرش به خاطر آن، مارک تصمیم می‌گیرد با استفاده از Spiritual Board با او ارتباط برقرار کند، اما محو می‌شود و اینجاست که همه چیز آغاز می‌شود … مارک برای کشف حقیقت با بزرگترین ترس خود روبرو خواهد شد.»

بازی Evil Inside برای PS5 و PS4 در اواخر این ماه، در تاریخ ۲۵ مارس (۵ فروردین) منتشر خواهد شد. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا در نهایت برای سایر پلتفرم‌ها نیز منتشر خواهد شد، وجود ندارد. در روزهای آینده با دنیای بازی همراه باشید.

منبع: Gamingbolt

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: