تماشا کنید: تریلر جدید Total War: Three Kingdoms با محوریت نقشه تمامی مراحل داستانی

توسط محمد اسفندیار در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۲:۴۵

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، شرکت سگا و استودیو کریتیو اسمبلی، تریلری جدید از بازی Total War: Three Kingdoms منتشر کرده‌اند که به ما نشان می‌دهد نقشه‌ی بازی به چه‌شکل در نوبت‌های میانی دچار تغییر ظاهر شده و از همه نظر پرجرئیات‌تر و جذاب‌تر از قبل می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این ویدیو بازی را در نوبت ۱۰۳ و در حالی‌که هر سه امپراطوری بزرگ حاکم بر کشور چین در حال ستیز با یکدیگر هستند، نشان می‌دهد. ویدیو به شکلی تهیه شده که از اسپویل شدن بخش‌های مهم بازی جلوگیری شود.

داستان جدیدترین نسخه از سری توتال وار، به ۱۹۰ سال پس از میلاد برمی‌گردد؛ زمانی که چین باستان توسط امپراطوری قدرتمند هان که حالا نفس‌های آخرش را می‌کشد کنترل می‌شود. این بازی به دلیل به‌وجود آمدن وقفه‌های مختلف در روند تولید، دچار تاخیر در زمان انتشار شد و استودیو Creative Assemblyاعلام کرد که برای ساخت یک بازی بدون ایراد و روان، نیازمند زمان بیشتری است. این بازی پس از بازی‌های Total War: Empire و Total War: Shogun 2 که بر تاریخ پرالتهاب اروپا و ژاپن در سده‌های میانی تمرکز داشتند، برای اولین بار است که در سری توتال‌ وار به سراغ تاریخ دست‌نخورده‌ی چین باستان می‌رود.

معرفی فرماندهان اصلی بازی و توضیح مختصری در مورد هریک از آن‌ها. بازی Total War: Three Kingdoms قرار است در تاریخ ۲۳ ماه مه‌ (۲ خرداد ماه)به‌صورت انحصاری برای پی سی منتشر شود.

با دنیای‌بازی همراه باشید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: