تماشا کنید: بازی Dangerous Driving در ماه آوریل منتشر خواهد شد

توسط مهدی صبح در ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۶

بازی Dangerous Driving‌ که جانشین معنوی بازی Burnout محسوب می‌شود در ماه آوریل امسال، به صورت انحصاری روی فروشگاه Epic Games منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

دهه‌ی گذشته برای طرفداران سری Burnout خوب نبوده است. پس از بازی Burnout Paradise که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد، شرکت الکترونیک آرتز تصمیم گرفت که دیگر ساخت این بازی را ادامه ندهد. بازی Burnout Paradise Remastered که در مارس سال گذشته منتشر شد، طرفداران بسیاری را خوشحال کرد؛ اما بسیاری از طرفداران به دنبال ماشین بازی در سبک خراب‌کاری بودند. خوشبختانه، به نظر می‌رسد که ۹ آوریل امسال استودیو Three Fields Entertainment با انتشار بازی Dangerous Driving طرفداران این سبک را خوشحال خواهد کرد.

لیست عناوین مطلب

درباره‌ی استودیوی سازنده

موسسان استودیو Three Fields Entertainment، یعنی Alex Ward و Fiona Sperry، در واقع موسسان استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی Burnout یعنی Criterion Games بودند. آن‌ها از زمان ساخت این استودیو یعنی سال ۲۰۰۰ تا ژانویه‌ی ۲۰۱۴ همراه این استودیو بودند و زمانی که استودیو Criterion از توسعه‌ی بازی Need For Speed کنار گذاشته شد، آن را ترک کردند. از زمان شروع به‌کار استودیو Three Fields Entertainment، بسیاری امیدوار بودند تا این استودیو عنوانی مانند Dangerous Driving تولید کند و بالاخره در ماه آوریل امسال شاهد برآورده شدن آرزوی طرفداران هستیم. توسعه‌دهنده‌ی این بازی، عناوینی چون Dangerous Golf، Lethal VR و Dangerous Zone 1 and 2 در کارنامه‌ی خود دارد.

بازی Dangerous Driving به صورت دیجیتالی و فیزیکی در دسترس کاربران کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان خواهد بود و ناشر نسخه فیزیکی آن، استودیو Maximum Games خواهد بود. نسخه‌ی دیجیتالی بازی ۲۹.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت؛ این در حالی‌ است که نسخه‌ی فیزیکی بازی Dangerous Driving قیمتی معادل ۳۹.۹۹ دلار خواهد داشت که البته به صورتی باندلی است که بازی Danger Zone 2 را نیز به همراه دارد. با این حال باید بگوییم کاربران رایانه‌های شخصی، کمی محدودتر خواهند بود و تنها قادرند از طریق فروشگاه Epic Games بازی را تهیه کرده و به تجربه‌‌ی آن بپردازند.

شما عزیزان می‌توانید در بخش زیر، تعدادی تصاویر به همراه تریلر منتشر شده از بازی را نیز مشاهده کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: