تماشا کنید: تریلر جدیدی از Call of Duty WWII منتشر شد

توسط محمد کرماجانی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۴۰

Call of Duty WWII تریلر جدیدی را با محور رویداد Days of Summer خود منتشر کرده است که به اسلحه‌های جدید و نقشه‌ای پر از سربازان اسباب بازی اشاره می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

سری ندای وظیفه معمولا با ایده‌های عجیب و غریب همراه بوده از جمله حضور خواننده معروف Snoop Dogg به عنوان یکی از معرفی کنندگان بخش چند نفره نسخه Ghosts یا حالت محبوب زامبی سری. حالا ظاهرا ایده عجیب دیگری به فکر سازندگان نسخه WWII با رویداد Days of Summer خطور کرده است.

Call of Duty WWII در این تریلر جدید از ویژگی‌های بی‌شماری برای رویداد تابستانه خود خبر می‌دهد. سه اسلحه جدید برای بازیکنان تا گرم‌ترین زمان سال آنها را بدست بگیرند، یک اسلحه تک تیرانداز، یک اسلحه خودکار و همچنین یک تفنگ اتوماتیک که ribeyrolles نامیده می‌شود.

با این حال ستاره این تریلر بی‌شک از دل نقشه جدید آن خواهد بود. نام این نقشه The Sandbox خواهد بود و شامل سربازان اسباب بازی سبز رنگ و کوچکیست که در گوشه و کنار این نقشه در حال نبرد هستند. این نقشه به شکل رایگان منتشر خواهد شد و همچنین تجربه کاملا متفاوتی را فضای رئالیسم DLC قبلی War Machine در Call of Duty WWII را به همراه خواهد داشت.

Call of Duty WWII در حال حاضر روی هر سه پلتفرم اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی موجود است.

شما می‌توانید این تریلر را در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: