از اولین گیم‌پلی بازی Alan Wake 2 رونمایی شد

از اولین گیم‌پلی بازی Alan Wake 2 رونمایی شد [تریلر]

توسط بهنام گودرزی در ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۰۷

در رویداد سامر گیم فست ۲۰۲۳، از اولین گیم‌پلی بازی Alan Wake 2 رونمایی شد که کاراکتر ساگا به کاوش در محیط می‌پردازد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در ادامه‌ی رویداد سامر گیم فست ۲۰۲۳، با حضور سم لیک از استودیو رمدی از اولین گیم‌پلی بازی Alan Wake 2 رونمایی شد، کاراکتر مونث بازی با نام ساگا به کاوش و بررسی سرنخ‌ها می‌پردازد و البته در همین حین با جامپ اسکرهای خاصی روبرو خواهید شد.

ساگا بک مامور از FBI است که خارج از شهر برایت فالز و در دریاچه‌ی کالدرون به کاوش در محیط می‌پردازد تا قتل یک شخص که قربانی قتل‌های آیینی شده است را بررسی کند. ساگا به رسم همیشگی گیم‌پلی بازی یک چراغ قوه و اسلحه در دست دارد و در همین حین به بررسی محیط یک ساختمان متروکه می‌پردازد و با چراغ قوه‌اش روی سرنخ‌های خاص متمرکز می‌شود. در همین حین، آلن ویک در حال فرار از محیط تاریک است تا ساگا در یک کابوس جدید گرفتار نشود. بازی یک ویژگی جذاب دارد و آن هم سوییچ کردن میان دو کاراکتر آلن و ساگا است و حضور در نقش هر یک به شما بستگی دارد، در حالیکه می‌توانید تا پایان بازی با یک کاراکتر به پیشروی ادامه بدهید.

از اولین گیم‌پلی بازی Alan Wake 2 رونمایی شد [تریلر]

به گفته‌ی سم لیک، بازی آلن ویک ۲ رسما اولین بازی استودیو رمدی است که در جهان متصل رمدی روایت خواهد شد و با توجه‌ی مصاحبه‌های وی، احتمالا باید شاهد ارجاعات زیادی به کاراکترهای خلق شده توسط استودیو باشیم، همچنان که نام دو کاراکتر ساگا و البته الکس کیسی را بارها در سایر بازی‌های استودیو شنیده‌ایم.

بازی آلن ویک ۲ در تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) برای پلی استیشن ۵، ایکس‌باکس سری و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد، اخیرا سم لیک در ویدیوی از فلاسک معروف بازی آلن ویک رونمایی کرد که به صورت فیزیکی برای علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.

از هیجان خود برای بازی آلن ویک ۲ برایمان بگویید، تصور شما از داستان و جهان‌سازی بازی چیست؟ تا چه حد به به عملکرد موفقیت‌آمیز آن امیدوار هستید؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: