حذف بازی Marvel’s Avengers از فروشگاه‌ها

حذف بازی Marvel’s Avengers از فروشگاه‌ها انجام شد

توسط محسن شجاعی در ۸ مهر ۱۴۰۲ , ۲۱:۱۸

همانطور که سازندگان پیشتر اعلام کرده بودند، ساعاتی پیش حذف بازی Marvel’s Avengers از فروشگاه‌ها انجام شد. محصول جدید کریستال داینامیکس با بازخوردهای منفی مخاطبان و منتقدان همراه بود و فرسنگ‌ها با انتظارات فاصله داشت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در کنار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، Marvel’s Avengers یکی از بزرگ‌ترین عناوین شکست خورده در نسل قبل بود. هایپ و هیجان پیرامون این بازی بسیار بالا بود و با توجه به ماهیت لایو سرویس و MMO آن، پتانسیل آن را داشت که سال‌ها پشتیبانی شود و مخاطبان را سرگرم کند اما، پس از عرضه بازی محتوای تکراری، ماموریت‌های خسته کننده و عدم نوآوری سبب شد خیلی زود تعداد مخاطبان آن افت کند و هرچند سازندگان وعده دادند از این عنوان پشتیبانی کنند و وضعیت آن را بهبود دهند، تصمیم گرفتند آن را به طور کامل کنار بگذارند. همانطور که شایعات پیشتر اعلام کرده بودند، استودیو Crystal Dynamics اعلام کرد آخرین آپدیت Marvel’s Avengers را پیش از پایان ماه سپتامبر منتشر می‌کند و پس از آن حتی اگر باگ یا ایراد خاصی در بازی یافت شود، تضمینی برای رفع آن وجود ندارد.

همانطور که سازندگان پیشتر اعلام کرده بودند ساعاتی قبل حذف بازی Marvel’s Avengers از فروشگاه‌ها انجام شد و بدین ترتیب این بازی دیگر به صورت دیجیتالی قابل تهیه نیست. پرداخت‌های درون برنامه‌ای متعدد و طراحی مراحل ضعیف چندان چاره‌ای پیش روی مخاطبان نگذاشت. تنها بازی موفق اقتباسی از جهان مارول بازی Marvel’s Spider-Man بوده و بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy علی رغم نمرات خوب و بازخوردهای مثبتی که از مخاطبان دریافت کرد، نتوانست آنطور که باید فروش کند و در نتیجه بیش از ۲۰۰ میلیون دلار ضرر به اسکوئر انیکس وارد کرد.

بازی Marvel’s Avengers هم اکنون روی پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS5 ،PS4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: