نمرات بازی Lies of P

نمایش نمرات بازی Lies of P در تریلر جدید بازی [تریلر]

توسط محسن شجاعی در ۸ مهر ۱۴۰۲ , ۲۰:۳۲

استودیو Round 8 با ساعاتی پیش تریلر جدیدی را به منتشر کرد که به نمرات Lies of P و بازخوردهای مثبت منتقدین می‌پردازد. این بازی سولز لایک از زمان عرضه با استقبال بسیار خوب مخاطبان و منتقدان همراه بوده و فروش خوبی را تجربه کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

ز زمانی که استودیو Round 8 اعلام کرد مشغول ساخت یک بازی در زیر ژانر سولز لایک با الهام از بازی بلادبورن است، انتظارات و هیجان برای تجربه نسخه تاریک و گوتیک جهان پینوکیو بسیار بالا بود و باید گفت تا پیش از عرضه بازی تمامی نمایش‌های بازی، مصاحبه‌های سازندگان و همچنین بازخوردهای مخاطبان از تجربه نسخه دمو، حاکی از این بود که باید یک بازی خوش ساخت و ارزشمند مواجه هستیم. عنوانی که می‌تواند به یکی از بازی‌های تحسین شده و ماندگار سال ۲۰۲۳ بدل شود. پس از انتشار نیز در این مدت اکثر قریب به اتفاق بازخوردها رضایت بخش هستند و این بازی را تحسین می‌کنند. در واقع همین نقدها و نمرات مثبت از بازی Lies of P سبب شد که برخی از مخاطبان نسبت به خرید بازی ترغیب شوند.

در همین راستا سازندگان اخیرا تریلر جدیدی از بازی منتشر کردند که محوریت اصلی آن نمایش نمرات بازی Lies of P از رسانه‌های بزرگ است. کارگردان بازی، آقای جی وون چوی (Ji Won Choi) از مخاطبان بابت هیجان و علاقه‌ای که نسبت به بازی از خود نشان دادند، تشکر کرد. سازندگان اخیرا آپدیتی را برای بازی منتشر کردند که نوار سلامتی برخی دشمنان و باس فایت‌های بازی را کاهش می‌دهد تا بازی کمی بالانس شود. نوار سلامتی‌ باس‌های Simon Manus, Arm of God و King of Puppets مشخصا کمتر شده است.

شما در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: