کمپانی راک‌استار مشغول تلگراف با هواداران خود است!

کمپانی راک‌استار مشغول تلگراف با هواداران خود است!

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۸ مهر ۱۴۰۲ , ۰۰:۳۶

بازی GTA Online این روزها برای طرفداران فرنچایز، دلهره آورترین جای ممکن است؛ کمپانی راک‌استار همچنان با سیگنال‌های مبهم خود از طریق بازی GTA Online هواداران را آزار می‌دهد. Moon Festival نام رمز جدیدترین تبلیغ برای عنوان Grand Theft Auto 6 است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از گذشت مدت‌ها از توسعه‌ی بازی Grand Theft Auto 6 همچنان هواداران هیجان خود را از طریق گشت و گذار در عناوینی چون Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto 5 ارضا می‌کنند و از کشف رازهای بیشتر شگفت زده می‌شوند؛ اما خوب می‌دانیم که این بیشتر از آن که ارضای روح باشد یک‌نوع سرکوب هیجان برای رونمایی از GTA 6 است. البته که GTA Online هم در طی این مدت با نمایش دادن محتواهای جدید، پیام‌های جدیدی را از توسعه‌ی این بازی مورد انتظار مخابره می‌کند و این‌بار، این آزار هواداران به اوج خود رسیده است.

کمپانی راک‌استار مشغول تلگراف با هواداران خود است!

پس از ارجاعات مبهم سرمایه‌گذاران کمپانی Take Two به بازی GTA 6، اکنون پست توییتری جدید بازی GTA Online نشان از مورد جدیدی با نام مرموز Moon Festival برای بازی دارد. دو تی‌شرت نشان داده شده در تصویر خبر قرار است تا همزمان با این فستیوال در GTA Online باز شوند و در دسترس بازیکنان قرار بگیرند. نکته‌ی مهم، اشاره‌ی مبهم توسعه دهندگان به GTA 6 است که ما را به رونمایی از بازی نزدیک می‌کند. در این تصویر، دو قهرمان بازی با پوشیدن تی‌شرت‌های Moon Festival و ایستادن روبروی علامت Vinewood درست در حالی که ماه کامل بالای سرشان قرار دارد ایستاده‌اند. خب، موضوع آزار دهنده همان کلمه‌ی VI است که در سمت چپ تصویر و به عنوان بخشی از کلمه‌ی Vinewood نمایش داده شده؛ VI همان عدد ۶ است که گمان‌ها را برای رونمایی از بازی GTA 6 تقویت می‌کند.

نظر شما چیست؟ آیا GTA Online جایگاهی برای رونمایی از بازی GTA 6 توسط راک‌استار خواهد بود؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: