Cyberpunk 2077 Phantom Liberty: مشکل ذخیره بازی روی PS5

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty: مشکل ذخیره بازی روی PS5

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۷ مهر ۱۴۰۲ , ۲۲:۲۰

پس از عرضه‌ی بسته الحاقی بزرگ Phantom Liberty برای بازی Cyberpunk 2077، اکنون بازیکنان گزارش کرده‌اند که فایل‌های ذخیره بازی روی PS5 به درستی کار نمی‌کنند و دردسر جدیدی برای آن‌ها ایجاد شده است؛ توسعه دهندگان وعده‌ی بررسی مشکل را داده‌اند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان Cyberpunk 2077 پس از عرضه‌ی فاجعه‌بار خود که عملا شرایط بدی برای هایپ طرفداران رقم زد اکنون با عرضه‌ی به روز رسانی نسخه‌ی ۲.۰ و البته بسته الحاقی Phantom Liberty، درست به وضعیتی بازگشته که همگی آرزوی آن را داشتند. بازی هم‌اکنون شامل اصلاحات مهمی در بخش سیستم نبرد، مکانیک‌های RPG و همچنین افزودن قابلیت‌های درخواست شده از سوی طرفداران از جمله نبرد با وسایل نقلیه و سیستم پلیس بهبود یافته، شده و در شرایط بهتری قرار دارد، هرچند که همچنان به نظر می‌رسد بازی دچار ایراداتی مهم در بخش فنی خود است.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty: مشکل ذخیره بازی روی PS5

اخیرا طرفداران در ردیت اعلام کرده‌اند که فایل‌های سیو بازی به درستی کار نمی‌کنند، امکان بارگیری یا حفظ پیشرفت‌های خود نیستند و دردسر برایشان ایجاد کرده است؛ در این مشکل، بازیکنان پس از ذخیره‌ی بازی خود وقتی ذخیره‌ی جدید خود را روی اسلات‌های پر شده‌ی قبلی انجام می‌دهند فایل‌های سیو دیگر کار نمی‌کنند. یک بازیکن بیان داشته که پیش از رفتن به Dogtown، تمام اسلات‌های Save اش پر شده پس به سراغ حذف ذخیره روی اسلات‌های قبلی و ایجاد ذخیره‌ی جدید می‌رود که درست مشکل از همین‌جا شروع می‌شود و عملا پیشرفت‌ ذخیره شده‌ی بازیکنان از دسترس خارج می‌شود.

البته یک خبر خوب وجود دارد و آن هم این است که پس از بازگردانی بازی به Patch قبلی و به پیش از عرضه‌ی الحاقیه‌ی Phantom Liberty، فایل‌های ذخیره بازی روی PS5 به راحتی اجرا می‌شوند و این مشکل ظاهرا به این بسته الحاقی جدید مربوط است. توسعه دهندگان از استودیو سی‌دی پراجکت به طور رسمی و در پیامی بیان داشتند که در حال بررسی این مشکل هستند و در ادامه، توصیه کرده‌اند که بازیکنان، Save های جدید خود را روی اسلات‌های پرشده‌ی قبلی ایجاد نکنند تا دچار این مشکل نشوند.

از تجربه‌‌ی خود از فنتوم لیبرتی برایمان بگویید؟ آیا ارزش این‌همه صبر را داشت؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: