ویژگی‌های ریمیک بازی Max Payne 1 و 2

رمدی از وسعت و ویژگی‌های ریمیک بازی Max Payne 1 و ۲ می‌گوید

توسط محسن شجاعی در ۷ مهر ۱۴۰۲ , ۱۳:۰۷

آقای سم لیک از اعضای ارشد استودیو رمدی در مصاحبه اخیر خود درباره ویژگی‌های ریمیک بازی Max Payne 1 و ۲ صحبت کرد. این ریمیک یکی از چندین پروژه‌ای است که استودیو فنلاندی در دست ساخت دارد و پس از آلن ویک ۲ به سراغ آن می‌رود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو رمدی خود را برای عرضه بازی آلن ویک ۲ آماده می‌کند. این بازی دنباله‌ای بر محصول سال ۲۰۱۰ است که یکی از بازی‌های کالت و کلاسیک محسوب می‌شود و به خوبی می‌توان امضای رمدی و سم لیک شناخته شده را در جای جای آن مشاهده کرد. علاوه بر این که این بازی جامعه هواداران خاص خود را دارد، پس از عرضه بازی کنترل و مشخص شدن پیوندهای این دو IP و جهان‌هایشان با یکدیگر، حال این بازی باید به برخی پرسش‌های طرفداران بازی کنترل نیز پاسخ دهد. البته رمدی در سال‌های اخیر بسیار پرکارتر از قبل شده و مشغول عرضه بازی‌های خوش ساخت یکی پس از دیگری است. پس از بازی Alan Wake 2 نیز نوبت به عناوین دیگری مانند کنترل ۲ و ریمیک بازی‌های مکس پین ۱ و ۲ می‌رسد. عناوینی که طرفداران قطعا دوست دارند بیشتر درباره آن‌ها بشوند.

در همین راستا آقای سم لیک (Sam Lake)، اعضای ارشد استودیو رمدی و کارگردان بسیاری از بازی‌های آن‌ها در مصاحبه اخیر خود با رسانه VGC به صحبت درباره ویژگی‌های ریمیک بازی Max Payne 1 و ۲ پرداخت. ایشان گفت بدون شک کار تیم سازنده بسیار دشوار است. از یک سوی با یک عنوان قدیمی و کلاسیک مواجه هستیم که طرفداران پیگیر بسیار دارد و از سوی دیگر باید این بازی خود را با استانداردهای روز مطابقت دهد و برای طرفداران جوان‌تر نیز جذاب باشد. زمانی که از ایشان سوال شد که آیا باز هم از صورت او برای مدل مکس استفاده می‌شود. گفت فعلا در این باره اظهار نظر نمی‌کند. آقای لیک در بازی آلن ویک ۲ نقش الکس کیسی (Alex Casey) یک گارگرآه تندخود که بدون شک از شخصیت مکس پین الهام گرفته شده را ایفا می‌کند.

بازی آلن ویک ۲ بیست و پنجم مهر ماه (هفدهم اکتبر) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: