نمرات بازی Assassin’s Creed Mirage

نقدها و نمرات بازی Assassin’s Creed Mirage دوازدهم مهر منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۷ مهر ۱۴۰۲ , ۱۲:۵۰

به گزارش رسانه MP1st نقدها و نمرات بازی Assassin’s Creed Mirage دوازدهم مهر (چهارم اکتبر) منتشر می‌شود یعنی تنها یک روز پیش از عرضه بازی. محصول جدید یوبی سافت برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مهر ماه سال جاری مملو از بازی‌های بزرگ و رنگارنگی است که قرار است روی پلتفرم‌های مختلف عرضه شوند و نوید یک پاییز مهیج و سرگرم کننده را به مخاطبان می‌دهد. یکی از مورد انتظارترین بازی‌های میان عناوین مهر، بازی Assassin’s Creed Mirage است که توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، از جمله دلیل این محبوبیت بازگشت به ریشه‌های مجموعه و ارائه یک گیم‌پلی نسبتا خطی در قیاس با نسخه‌های اخیر است. برای جلوگیری از عرضه هم زمان با بازی‌های بزرگی همچون Marvel’s Spider-Man 2 و بازی آلن ویک ۲، ناشر تصمیم گرفت تاریخ انتشار بازی را کمی جلو بیاورد. بنابراین تنها یک هفته دیگر با عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ میلادی فاصله داریم. تقریبا اطلاعات کاملی از بازی در دسترس است و تنها نقطه ابهام باقی مانده درباره آن، بازخوردهای منتقدین است.

به گزارش رسانه MP1st نقدها و نمرات بازی Assassin’s Creed Mirage دوازدهم مهر (چهارم اکتبر) منتشر می‌شود یعنی تنها یک روز پیش از عرضه بازی. به صورت دقیق‌تر رسانه‌ها اجازه دارند راس ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران، نقدهای خود را بارگذاری کنند. بازی Assassin’s Creed Mirage مملو از المان‌ها و ویژگی‌هایی است که قرار است مجموعه را به نسخه‌های ابتدایی بازگردانند. البته این نسخه همچنان از سیستم نقش آفرینی نسخه‌های اخیر مجموعه بهره مند است اما، بسیار کمرنگ‌تر از سه نسخه اخیر، این المان‌ها در بازی پیاده شده است.

بازی Assassin’s Creed Mirage سیزدهم مهر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: