GTA 6 اهمیت و ارزش صبر را یادآوری می‌کند

GTA 6 اهمیت و ارزش صبر را یادآوری می‌کند

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۱ مهر ۱۴۰۲ , ۲۱:۴۱

پس از عدم رونمایی از GTA 6 در سالگرد ده‌سالگی بازی Grand Theft Auto 5، اخیرا Ned Luke، بازیگر و صداپیشه‌ی کاراکتر Michael این بازی به طرفداران اطمینان لازم را داده است و اظهار داشته که عنوان GTA 6 ارزش صبر کردن دارد؛ بازی ششم نیز مانند بازی پنجم ارزش انتظار را خواهد داشت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شاید دیگر نیازی نباشد که از سکوت عجیب و غریب کمپانی راک‌استار در رونمایی از بازی Grand Theft Auto 6 چیزی بگوییم. ده‌سال از عرضه‌ی بازی پنجم سری گذشت و در طی این مدت، هواداران به تجربه‌ی این اثر، بازی GTA Online و البته عنوان Red Dead Redemption 2 پرداختند و تمام رازهای این دو سری را کشف کردند. اما تیم توسعه‌ی راک‌استار عملا با قرار دادن نشانه‌هایی، هایپ بازی ششم را به طرز وحشتناکی افزایش داد و اکنون، نتیجه‌ای جز کم‌طاقتی هواداران و بی‌حوصلگی آن‌ها در پی نداشته است. این موضوع زمانی جدی‌تر تلقی شد که سال قبل، افشای عظیمی از بخش‌های مختلف بازی ششم صورت گرفت و توسعه دهندگان به جز اظهار تاسف، توسعه‌ی این دنباله‌ی مورد انتظار را تایید نکردند.

GTA 6 اهمیت و ارزش صبر را یادآوری می‌کند

اکنون پس از ناامیدی طرفداران از عدم رونمایی از بازی GTA 6، آقای Ned Luke بازیگر و صداپیشه‌ی کاراکتر Michael در عنوان Grand Theft Auto 5 در ایکس (توییتر) پیامی منتشر کرده است؛ او در ابتدا از هواداران به دلیل حمایتشان از بازی پنجم سری تشکر می‌کند و بیان می‌دارد تنها نیمی از عمر عرضه‌ی این بازی برای او صرف پاسخ دادن به سوالاتی درباره‌ی دنباله‌ی ششم سری شده است؛ او در ادامه درباره‌ی بازی GTA 6 می‌گوید:

بچه‌ها صبور باشید، ارزش صبر کردن را دارد، به من اعتماد کنید. پنج ارزش انتظار داشت، شش ارزش انتظار بیشتری خواهد داشت.

البته این پاسخ Luke تایید نمی‌کند که او در این دنباله، نقشی خواهد داشت یا خیر اما باید منتظر ماند و دید، پاسخ وی به هواداران چه نتیجه‌ای خواهد داشت.

آیا کمپانی راک‌استار می‌تواند انتظار هواداران را با عرضه‌ی موفقیت آمیز بازی GTA 6 در آینده پاسخ دهد؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: