گیم پس به زودی میزبان سری یاکوزا خواهد بود

گیم پس به زودی میزبان سری یاکوزا خواهد بود

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ , ۲۲:۲۵

در جریان رویداد Tokyo Game Show به طور رسمی حضور دو بازی از سری یاکوزا یعنی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name (از روز عرضه) و Like a Dragon: Ishin در سرویس گیم‌ پس تایید شد. اواخر سال جاری میلادی، زمان عرضه‌ی دو اثر مذکور در گیم پس خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد Tokyo Game Show امروز برگزار شد و برای طرفداران ایکس باکس اعلامیه‌های جدیدی به همراه داشت؛ ضمن رونمایی از تاریخ عرضه‌ی عناوینی مورد انتظاری چون Octopath Traveler II برای ایکس باکس، هواداران این پلتفرم خود را برای تجربه‌ی دو بازی مورد انتظار از فرنچایز Like A Dragon (یاکوزا) در سرویس گیم پس آماده کنند.

بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name در تاریخ نهم نوامبر (۱۸ آبان) عرضه خواهد شد و از همان روز در سرویس گیم پس در دسترس قرار می‌گیرد. پس از بازی Yakuza 6: The Song of Life و در جریان رخدادهای بازی Yakuza: Like a Dragon، بازیکنان وارد داستان بازی Gaiden: The Man Who Erased His Name شده و شاهد روایت یک داستان فرعی از کاراکتر Kiryu خواهند بود که در آن، نام جعلی Joryu را برای خود برگزیده تا از شر گذشته‌ی تاریک خود خلاص شود اما مجدد درگیر تهدیدات جدیدی علیه خود و خانواده‌اش می‌شود که مجبور به مبارزه می‌شود. این عنوان، یک ماجراجویی کوتاه پیش از آغاز داستان بازی Like a Dragon: Infinite Wealth (یاکوزا ۸) است که در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ (ششم بهمن) عرضه خواهد شد و برای فهم بهتر داستان بازی Infinite Wealth، تجربه‌ی عنوان The Man Who Erased His Name پیشنهاد می‌شود.

اما بازی قابل توجه Like a Dragon: Ishin که در اوایل سال جاری میلادی عرضه شد و یک دروازه‌ی مهم برای ورود مخاطبان غربی به داستان سری یاکوزا محسوب می‌شود، برای قرارگیری در گیم پس در اواخر سال جاری میلادی در حال آماده‌سازی است. بازیکنان این‌بار وارد دوران ژاپن فئودال خواهند شد که با در دست گرفتن شمشیر Sakamoto Ryoma، باید به کشف راز قتل پدر قهرمان بازی بپردازید.

در کنار بازی‌های معرفی شده، شاهد عرضه‌ی سه‌گانه‌ی اصلی Phoenix Wright: Ace Attorney برای سرویس گیم پس کنسول و کامپیوترهای شخصی خواهیم بود؛ تاریخ عرضه این سه‌گانه، ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۴ (پنجم مهر ۱۴۰۳) خواهد بود.

برای طرفداران بازی‌های ژاپنی اما دارنده‌ی ایکس باکس، خبرهای خوب دیگری نیز داریم؛ بازی Mineko’s Night Market در تاریخ ۲۶ اکتبر (چهارم آبان)، عنوان Persona 5 Tactica در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) و بازی Persona 3 Reload در تاریخ دوم فوریه (۱۳ بهمن) از روز عرضه برای سرویس گیم پس در دسترس خواهند بود.

گیم پس به زودی میزبان سری یاکوزا خواهد بود

همچنین عنوان Octopath Traveler II در نیمه‌ی ابتدایی سال ۲۰۲۴ برای ایکس باکس سری و ایکس باکس وان و البته بازی ۲.۵ بعدی Hotel Barcelona در سال ۲۰۲۴ برای ایکس باکس سری، کامپیوترهای شخصی (استیم) و پلی استیشن ۵ عرضه خواهند شد؛ Swery65 و Suda51 دو سازنده‌ی بزرگ، توسعه‌ی Hotel Barcelona را برعهده خواهند داشت.

گیم پس در سپتامبر شاهد خروج هفت بازی خواهد بود، اما در مقابل چهار بازی از روز عرضه برای این سرویس در دسترس قرار خواهند گرفت که اتفاق بزرگی خواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: