بازی Marvel's Spider-Man 2 گلد شد

بازی Marvel’s Spider-Man 2 گلد شد

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ , ۰۰:۰۱

با اعلام رسمی استودیو اینسامنیاک، روند ساخت بازی Marvel’s Spider-Man 2 به پایان رسید و بازی به اصطلاح گلد شد؛ بازی تا یک ماه دیگر برای عرضه در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر)، وارد روند پولیش و رفع ایرادات فنی خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شاید گذر زمان را از زمان رونمایی از بازی Marvel’s Spider-Man 2 تا اکنون که بازی به اصطلاح گلد شد، متوجه نشده باشیم اما کمپانی سونی اکنون برای عرضه‌ی یکی از مهم‌ترین عناوین انحصاری تاریخ خود آماده می‌شود. بازاریابی محافظه کارانه‌ی ژاپنی‌ها، صحبت در مورد بایدها و نبایدهای دنباله‌ی این سری ابرقهرمانی و تلاش برای موازنه کردن بازار انحصاری‌های دو کنسول پلی استیشن و ایکس باکس از جمله اتفاقات مورد بحث بسیاری از محافل بود. شاید تعریف و تمجید اخیر جف کیلی مبنی بر اعطای لقب «بهترین بازی ابرقهرمانی تاریخ» به بازی Marvel’s Spider-Man 2 اندکی هواداران را آرام کند اما تا زمان عرضه‌ی رسمی اثر، نمی‌توان اظهار نظر قطعی درباره‌ی آن داشت.

بازی Marvel's Spider-Man 2 گلد

در این بین، استودیو اینسامنیاک در توییتی به طور رسمی اعلام کرد که روند توسعه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man 2 به پایان رسید و بازی گلد شد؛ اکنون شروعی برای کار سخت تیم تضمین کیفیت یا همان QA رقم می‌خورد که بسته به میزان رفع ایرادات بازی، چه سرنوشتی برای بعد فنی اثر رقم خواهند زد.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 یک عنوان ابرقهرمانی با مقیاسی به مراتب بزرگ‌تر از قبل است؛ پویایی هر چه بیشتر نیویورک به عنوان لوکیشن اصلی وقایع داستان، پویایی یک کاراکتر درست در زمانی که کنترل شخصیت دیگر را برعهده دارید، افزایش دوبرابری نقشه‌ی بازی قبلی و ست‌پیس‌هایی عظیم‌تر تنها بخشی از نکات مثبت این اثر مارولی است. یکی دیگر از مواردی که کمتر به آن پرداخته شده، ایجاد امکانی برای خاموش یا روشن کردن قابلیت Fall Damage است؛ در این قابلیت با سقوط پیتر یا مایلز از یک ارتفاع، به انتخاب بازیکن شاهد آسیب رسیدن یا نرسیدن به کاراکتر خواهیم بود که به تصمیم بازیکن برای استفاده از این ویژگی بستگی دارد. بازی حالت کوآپ ندارد اما همکاری پیتر و مایلز در موقعیت‌هایی می‌تواند حس تجربه‌ی حالت کوآپ را القا کند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: