قیمت بازی Marvel’s Avengers

کاهش شدید قیمت بازی Marvel’s Avengers پیش از حذف همیشگی از فروشگاه‌ها

توسط محسن شجاعی در ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ , ۱۹:۱۸

قیمت بازی Marvel’s Avengers اکنون در بسیاری از فروشگاه‌های دیجیتالی و فارغ از پلتفرم مقصد تا %۹۰ کاهش یافته است. حدودا دو هفته دیگر جدیدترین محصول استودیو کریستال داینامیکس برای همیشه از فروشگاه‌ها حذف می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در کنار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، Marvel’s Avengers یکی از بزرگ‌ترین عناوین شکست خورده در نسل قبل بود. هایپ و هیجان پیرامون این بازی بسیار بالا بود و با توجه به ماهیت لایو سرویس و MMO آن، پتانسیل آن را داشت که سال‌ها پشتیبانی شود و مخاطبان را سرگرم کند اما، پس از عرضه بازی محتوای تکراری، ماموریت‌های خسته کننده و عدم نوآوری سبب شد خیلی زود تعداد مخاطبان آن افت کند و هرچند سازندگان وعده دادند از این عنوان پشتیبانی کنند و وضعیت آن را بهبود دهند، تصمیم گرفتند آن را به طور کامل کنار بگذارند. همانطور که شایعات پیشتر اعلام کرده بودند، استودیو Crystal Dynamics اعلام کرد آخرین آپدیت Marvel’s Avengers را پیش از پایان ماه سپتامبر منتشر می‌کند و پس از آن حتی اگر باگ یا ایراد خاصی در بازی یافت شود، تضمینی برای رفع آن وجود ندارد.

می‌دانیم که این بازی بزودی از روی تمامی فروشگاه‌های دیجیتالی حذف می‌شود و پس از آن امکان تهیه آن تنها به صورت فیزیکی وجود خواهد داشت. اگر شما هنوز از آن دسته مخاطبانی هستید که نسبت به تهیه آن تردید دارید، شاید پیشنهاد جدید فروشگاه PS Store بتواند تا حدی تردیدهای شما را رفع کند. اکنون مخاطبان پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ می‌توانند محصول جدید کریستال داینامیکس را تنها با قیمت ۴ دلار تهیه کنند. این پیشنهاد ویژه درباره قیمت بازی Marvel’s Avengers تا تاریخ ششم مهر (بیست و هشتم سپتامبر) برقرار است و پس از آن در تاریخ هشتم مهر (سی‌ام سپتامبر) بازی برای همیشه از تمامی فروشگاه‌های دیجیتالی حذف می‌شود.

بازی Marvel’s Avengers هم اکنون روی پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS5 ،PS4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: