شش میلیون نفر تاکنون بازی Ghostwire: Tokyo را تجربه کرده‌اند

شش میلیون نفر تاکنون بازی Ghostwire: Tokyo را تجربه کرده‌اند

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ , ۲۰:۱۸

طبق اعلام توسعه دهندگان بازی اکشن ماجراجویی Ghostwire: Tokyo در توییتر، تاکنون بیش از شش میلیون نفر این عنوان را تجربه کرده‌اند؛ این آمار برای یک بازی با متای ۸۲ و البته استقبال کم از سوی گیمرها، شگفت انگیز به نظر می‌رسد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

۲۵ مارس ۲۰۲۲ (پنجم فرودین ۱۴۰۱) بود که استودیو Tango Gameworks جدیدترین بازی خود در ژانر اکشن ماجراجویی و البته با تم جادوگری اول‌شخص و همچنین فضای جهان باز را با نام Ghostwire: Tokyo برای پلی استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی عرضه کرد و موفق به کسب متای ۷۸ روی پلتفرم PC شد. سیستم مبارزات ساده اما جذاب و فضاسازی فوق‌العاده از جمله نکات مثبت بازی قلمداد می‌شد اما عدم پردازش کافی شخصیت‌ها و کلیت قابل پیش‌بینی داستان بازی و همچنین طراحی خسته کننده و غیرقابل قبول برخی از ماموریت‌های اصلی و فرعی نیز باعث شده بود تا Ghostwire: Tokyo در حد دیگر ساخته‌های استودیو Tango مورد توجه قرار نگیرد. پس از انتشار بازی به همراه یک آپدیت بزرگ در بهار سال جاری برای ایکس باکس سری ایکس و اس و البته سرویس گیم‌پس، باعث شد تا تعداد بازیکنان بازی افزایش یابد و آمار خوبی برای آن رقم بخورد.

شش میلیون نفر تاکنون بازی Ghostwire: Tokyo را تجربه کرده‌اند

طبق آمار اکانت رسمی بازی Ghostwire: Tokyo در ایکس (توییتر)، تاکنون بیش از شش میلیون نفر این اثر را تحربه کرده‌اند. این آمار در کمتر از شش ماه پس از عرضه‌ی بازی روی ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شده است.

آپدیت اخیر بازی که Spider’s Thread نام داشت، استفاده از عمل dodge دادن را برای بازیکنان راحت‌تر ساخت، یک حالت Roguelite و همچنین یک ماموریت جانبی قابل توجه در یک دبیرستان خالی از سکنه برای تجربه قرار داد.

شما نیز از تجربه‌ی خود از بازی برایمان بگویید؟ آیا کسب متای ۸۲ برای بازی قابل قبول بود؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: