جف کیلی از دلایل لغو رویداد 2023 E3 می‌گوید

جف کیلی از دلایل لغو رویداد ۲۰۲۳ E3 می‌گوید

توسط بهنام گودرزی در ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۰:۴۳

جف کیلی، تهیه‌کننده و مجری رویداد Summer Game Fest، با لغو رویداد ۲۰۲۳ E3 درباره‌ی مرگ آن صحبت می‌کند و دلایل این موضوع را بر می‌شمارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد ۲۰۲۳ E3 نیز لغو شد و همچنان سرنوشت این نمایشگاه را در ابهام فرو برد. آغاز افول این رویداد از خروج کمپانی نینتندو از آن و تصمیم برای برگزاری رویداد اختصاصی خود بود و در ادامه، کمپانی سونی نیز با خروج از رویداد، عملا از اهمیت این نمایشگاه کاسته شد. البته که انجمن Entertainment Software همچنان قصد دارد تا حمایت خود را از این رویداد ادامه دهد و طبق گفته‌ی خود، همچنان برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری آن در آینده در حال انجام خواهد شد.

نمایشگاه E3 پس از لغو در سال ۲۰۲۰ بخاطر پاندمی کرونا و برگزاری آنلاین آن در سال ۲۰۲۱، عملا محبوبیت خود را از دست داد و در همین بین، رویداد Summer Game Fest با چارچوب و قالبی جذاب‌تر توانست خود را مهم‌تر جلوه بدهد، اما جف کیلی دلیل مرگ تدریجی نمایشگاه E3 را برگزاری رویداد خود نمی‌داند و مشکلات دیگری را مسبب این اتفاق می‌داند. وی می‌گوید:« فکر می‌کنم E3 به نوعی خود را از بین برد. نقص‌های موجود در آن باعث شد تا وی E3 را ترک و رویداد اختصاصی خود را شروع کند.»

همچنین او اذعان داشت که Summer Game Fest را به عنوان رقابتی موازی با E3 در نظر نمی‌گرفته است. جف کیلی در نظر داشته است تا رویداد خود را به صورت دیجیتالی و آنلاین برگزار کند و در کنار آن، همه شاهد برگزاری حضوری نمایشگاه E3 نیز باشد و به فکر تقسیم بیننده‌ها میان دو رویداد نبوده است، اما پس از آنکه E3 در سال ۲۰۲۱ آنلاین برگزار شد و نتوانست شتاب لازم را برای جذب مخاطب داشته باشد، به ناچار شکست خورد. وی در حالی از دلایل این اتفاق صحبت می‌کرد که از خاطرات خوب خود را در E3 بازگو می‌کرد.

جف کیلی از دلایل لغو رویداد 2023 E3 می‌گوید

جف کیلی چند سال قبل و در زمان ترک E3 به روزنامه‌ی واشنگتن پست گفته بود که E3 دچار مشکل شده است و نگران مسیری است که در پیش گرفته، اکنون به نظر می‌رسد که پیش‌بینی وی در آن زمان اکنون به وقوع پیوسته است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: