اطلاعات جدید بازی Silent Hill: Ascension

اطلاعات جدید بازی Silent Hill: Ascension منتشر شدند

توسط محسن شجاعی در ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۱۱

اخیرا اعضای استودیو Genvid Entertainment در توئیتر اقدام به منتشر کردن اطلاعات جدید بازی Silent Hill: Ascension کردند. به گفته کارگردان بازی تصمیمات آنی هر بازیکن و تماشاچیان در کنار پازل‌هایی که برای جامعه مخاطبان بازی در نظر گرفت شده، روی نتیجه هر رویداد و پایان بندی هر داستان موثر هستند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از سال‌ها سکوت و خاموشی مطلق بالاخره کونامی به سراغ احیای مجموعه سایلنت هیل رفت و باید بگوییم با تمام قوا نیز این کار را انجام داد. در کنار ریمیک بازی سایلنت هیل ۲ و اقتباس سینمایی که از این بازی در دست ساخت است، Silent Hill: Townfall و Silent Hill f نیز توسط دو استودیو دیگر ساخته می‌شود. در این میان نباید از Silent Hill: Ascension نیز غافل شد. این بازی مجموعه‌ای از لایو استریم‌های تعامل پذیر است که مخاطبان می‌توانند به صورت گروهی آن را تجربه کنند.

قطعا این توضیحات برای توسیف این بازی خاص و غیرمعمول کافی نیست و برای بسیاری از مخاطبان این پرسش مطرح است که چگونه می‌توانند آن را تجربه کنند و روی تجربه سایر مخاطبان اثرگذار باشند. در همین راستا آقای Jacon Navok، مدیرعامل استودیو Genvid Entertainment اخیرا در توئیتر خود اقدام به منتشر کردن اطلاعات جدید بازی Silent Hill: Ascension کرده است. به گفته ایشان این بازی مجموعه‌ای لایو استریم‌ها است که در طی آن هر تصمیم از سوی بازیکن/تماشاچیان روی رویدادهای آن لایو استریم موثر است. زمان بندی برگزاری هر لایو استریم “کمی زودتر” از آغاز آن اعلام می‌شود.
آن دسته از مخاطبانی که روزی یکبار لاگین می‌کنند، می‌توانند تمامی تصمیماتی که برای ۲۴ ساعت آینده در دسترس است را مشاهده کنند و تصیمات “بسیار تعیین کننده” پیشتر قابل دسترس خواهند بود. آن گروه از بازیکنان که نمی‌توانند روزانه آنلاین شوند، می‌توانند با همکاری برای حل پازل‌هایی که برای جامعه هواداران در نظر گرفته شده، در تصمیمات و رویدادهای هر لایو استریم مشارکت کنند و با زمان بندی مدنظر خود در این بازی مشارکت داشته باشند.

بازی Silent Hill: Ascension اواخر امسال در دسترس قرار می‌گیرد اما، تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: