تریلر فیلم Five Nights At Freddy فاش شد

توسط نیما آرمند در ۲ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۲:۴۱

ظاهراً اولین تریلر فیلمی که براساس بازی Five Nights At Freddy ساخته شده بصورت آنلاین درز کرده است و می‌توانید آن را بطور کامل تماشا کنید. با این که از سوی هیچ منبعی تأیید نشده، اما بنظر می‌رسد که این تریلر اصلی فیلم باشد که در آن Josh Hutcherson در نقش نگهبان شیف شب ایفای نقش می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اگر این تریلر واقعی باشد، این خبر بسیار خوبی برای فیلم Five Nights At Freddy خواهد بود. این تریلر ما را به فضا و اتمسفری معرفی می‌کند که طرفداران سری این بازی بسیار با آن آشنایی دارند و آن استخدام شخصیت اصلی فیلم است که بطور ناخواسته به عنوان نگهبان شیفت شب در یک محیط جهنمی مشغول به کار می‌شود. بهترین بخش تریلر این است که فضای معروف و شخصیت‌های جذاب این فیلم را به نمایش می‌گذارد و بنظر می‌رسد که آنها حتی از نسخه بازی نیز ترسناکتر هستند.

از آنجایی که قرار است این اثر یک فیلم بلند باشد، بنابراین نگهبان شیف شب، Mike Schmidt، به احتمال بسیار زیاد از اتاق دوربین مدار بسته خارج می‌شود؛ چیزی که در نسخه بازی شاهد آن نیستیم. به این شکل، حداقل Josh از یکجا نشستن خسته نخواهد شد! به همین دلیل، به احتمال زیاد ما شاهد فیلمی مملو از ترس و وحشت به همراه افسانه‌هایی درباره اینکه چگونه Freddy Fazbear’s Pizzeria به محیطی جهنمی تبدیل شده خواهیم بود.
با توجه به کیفیت ضعیف تریلر، به سختی می‌توان گفت که در این کلیپ دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد. با این حال، همانطور که در پایان آن می‌شنوید، کسی که از این تریلر فیلم گرفته معتقد است که در اواخر آن می‌توان شخصیت Springtrap را شناسایی کند. اگر بخواهیم با توجه به چیزی که خودمان می‌بینیم قضاوت کنیم، واقعاً بنظر می‌رسد که همینطور است و فیلم با این شخصیت انیمیشنی هوش را از سر ما خواهد برد! در سری بازی‌های Five Nights At Freddy، شخصیت Springtrap تنها در نسخه سوم حضور پیدا می‌کند. بنابراین، اینطور بنظر می‌رسد که نویسندگان فیلم هر سه نسخه بازی را باهم ترکیب کرده‌اند، بجای آنکه به نوبت آنها را بازگو کنند. خبر تولید این فیلم برای اولین بار سالها پیش، یعنی در سال ۲۰۱۵ اعلام شد، اما بارها به تاخیر افتاد، حتی قبل از آنکه به مرحله تولید برسد. این تا حدی بخاطر تفاوت نظرهای استودیو فیلمسازی که تولید آن را برعهده گرفته و سازند این بازی، Scott Cawthon بوده است.

قبلا گفته شده بود که هر فیلمنامه احتمالی نیاز به تایید کامل او دارد، که در نتیجه بسیاری از فیلمنامه‌هایی که در طول تولید این فیلم نوشته شده بودند کنار گذاشته شدند. همچنین توسعه طولانی چنین فیلمی به این معنی بود که بسیاری از چهره‌های کلیدی در طی سالها این پروژه را ترک خواهند کرد و نیاز است که جایگزین شوند. البته خروج Scott Cawthon از صنعت بازی نیز کمکی به تولید این فیلم نکرد. تمامی این نکات دست به دست هم دادند تا ساخت این فیلم را به عقب بیاندازند، اما بنظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار فیلم مورد انتظار Five Nights At Freddy خواهیم بود.


دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: