آپدیت جدید Gran Turismo 7

آپدیت جدید Gran Turismo 7 پنج اتومبیل جدید را به بازی اضافه می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۷ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۳:۴۳

مطابق رسم ماهانه استودیو Polyphony Digital، قرار است با آپدیت جدید Gran Turismo 7 اتومبیل‌های جدیدی در اختیار مخاطبان قرار گیرد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در میان بازی‌های انحصاری پلی استیشن ۵، نسخه جدید Gran Turismo در زمان عرضه چندان قدرتمند ظاهر نشد و مانند سایر بازی‌های AAA سونی مورد استقبال قرار نگرفت اما، سازندگان در استودیو Polyphony Digital همواره در تلاش بوده‌اند تا این بازی و به طور کلی مجموعه Gran Turismo به روزهای اوج محبوبیت خود بازگردد. به عنوان مثال آپدیت‌های ماهانه چندین و چند اتومبیل جدید را به کالکشن بازی که از همان ابتدا هم نسبتا بزرگ بود، اضافه کرده‌اند و ظاهرا قصد ندارند فعلا این روند را متوقف کنند.

استودیو Polyphony Digital در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد آپدیت جدید Gran Turismo 7 پنج اتومبیل جدید را به بازی اضافه می‌کند. معمولا با هر آپدیت ماهانه سه اتومیبل به بازی اضافه می‌شد اما، این برای دومین ماه متوالی است که سازندگان تصمیم دارند ۵ اتومبیل جدید را به مخاطبان هدیه دهند. هنوز اطلاعات دقیقی درباره ویژگی‌های آپدیت جدید در دسترس نیست اما، پیشبینی می‌شود طی روزهای آتی و پیش از عرضه آپدیت، جزئیات بیشتری از آن منتشر شود. پس طرفداران باید در انتظار انتشار اخبار بیشتر باشند.

بازی Gran Turismo 7 هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس است. آپدیت واقعیت مجازی بازی به رایگان در اختیار دارندگان نسخه PS5 قرار گرفته است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: