the division heartland

تماشا کنید: تریلر جدید بازی The Division Heartland منتشر شد

توسط اتابک سلیمی زاده در ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ , ۰۹:۱۰

دیشب در کنفرانس یوبی‌سافت تریلری از بازی The Division Heartland پخش شد. این بازی شوتر چندنفره سوم‌شخص به صورت رایگان در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

چند وقت پیش یوبی‌سافت از جدیدترین بازی فرنچایز The Division یعنی The Division Heartland رونمایی کرد. حال اطلاعات جدیدی از بازی جدید The Division در دسترس قرار گرفته است. اما می‌دانیم که دیویژن جدید یک شوتر رایگان PvPvE خواهد بود.

این بازی مورد‌انتظار در شهری به نام Silver Creek جریان دارد و در آن بازیکنان با سایر بازیکنان، با یک ویروس کشنده مقابله خواهند کرد. جزئیات دقیق‌تر از این بازی و حالت‌های مختلف آن در تریلر پایین قابل مشاهده هستند. هم‌چنین یوبی‌سافت گفته که فاز بتای محدود بازی به زودی آغاز خواهد شد و از همین حالا قادر به ثبت نام برای آن هستید.

بازی The Division Heartland هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی ندارد، اما یوبی‌سافت پیش از این گفته که حداکثر تا آوریل ( فروردین ) سال ۲۰۲۳ بازی را عرضه خواهد کرد. سری دیویژن همیشه یکی از بهترین شوتر‌های سوم شخص صنعت گیم بوده و حال باید دید با رایگان شدن بازی جدید آن چه استقبالی از این بازی خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را مشاهده کنید:

نظر شما در مورد جدیدترین بازی The Division چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: