Gran Turismo 7, Polyphony Digital

بیش از ۴۲۰ مدل اتومیبل مختلف در Gran Turismo 7 وجود دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۸ آذر ۱۴۰۰ , ۲۰:۵۳

بر اساس اطلاعاتی که از تبلیغات یک خرده فروشی در ژاپن به دست آمده، بیش از ۴۲۰ مدل اتومیبل مختلف در Gran Turismo 7 وجود دارد همچنین پیست‌های بازی نیز از تنوع خوبی برخوردار است و ۹۰ پیست مختلف برای بازی در نظر گرفته شده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از سه ماه تا عرضه بازی Gran Turismo 7 زمان باقی مانده‌است و معمولا در چنین دورانیریال تیم سازنده بازی تمام توان خود را برای بهره بردن از امکان مارکتینگ برای بازی می‌گذارد. هر چند Gran Turismo سال‌ها است از دوران اوج خود فاصله گرفته و طرفداران بازی انحصاری مایکروسافت، فورتزا موتور اسپرت و فورتزا هورایزن به مراتب بیشتر هستند اما، مشخصا سونی و پلی استیشن امیدهای فراوانی به محصول جدید Polyphony Digital دارد و تقریبا در تمامی رویدادهای خود برای معرفی این بازی به مخاطبان استفاده کرده‌است.

نمایش‌های بازی نیز حقیقتا امیدوارکننده هستند و وعده‌های سازندگان نیز انتظار را برای تجربه بازی سخت می‌کند. اخیرا یکی از خرده‌ فروشی‌های ژاپنی مشخص کرد بیش از ۴۲۰ مدل اتومیبل مختلف در Gran Turismo 7 وجود دارد. زمین‌های ریسینگ نیز که همواره جزو نقاط قوت مجموعه به حساب می‌آمده، در نسخه هفتم نیز سهل گرفته نشده و بیش از ۹۰ پیست مختلف در بازی وجود دارد. این خرده فروشی همچنین تایید کرد امکان خرید و فروش و همچنین ارتقا و شخصی سازی اتومبیل‌ها نیز در بازی وجود دارد.

Gran Turismo 7 سیزدهم اسفندماه برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود. افرادی که اقدام به پیش خرید بازی می‌کنند، از برخی آیتم‌های ویژه بهره‌مند خواهند شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: