حالت Mercenaries در Resident Evil 4 VR

حالت Mercenaries در Resident Evil 4 VR سال ۲۰۲۲ اضافه می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱ آذر ۱۴۰۰ , ۱۴:۱۳

در جدیدترین ویدیویی که روی کانال یوتیوب Oculus منتشر شده، به صورت رسمی اعلام شد حالت Mercenaries در Resident Evil 4 VR سال ۲۰۲۲ اضافه می‌شود. این حالت در کنار بخش داستانی Ada Wong و Separate Ways در نسخه اصلی حضور نداشتند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی پیش نسخه واقعیت مجازی بازی Resident Evil 4 به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی Oculus Quest 2 عرضه شد و توانست نقدهای اکثرا مثبتی را از منتقدان دریافت کند. به عقیده بسیاری از افراد که بازی را تجربه کرده‌اند، هسته گیم‌پلی و المان‌ها وحشت-بقا به خوبی برای حالت VR پیاده سازی شده‌اند و روح بازی در نسخه واقعیت مجازی نیز زنده‌ است. البته محتواهای مهم و کلیدی از بازی مانند بخش داستانی Ada Wong در نسخه VR وجود نداشتند. یکی از حالت‌های محبوب بازی قرار است سال میلادی آینده با انتشار یک آپدیت به بازی اضافه شود.

در جدیدترین ویدیویی که روی کانال یوتیوب Oculus منتشر شده، به صورت رسمی اعلام شد حالت Mercenaries در Resident Evil 4 VR سال ۲۰۲۲ اضافه می‌شود. این ویدیو پس از مدتی از روی کانال حذف شده‌است اما، برخی از کاربران موفق به ضبط کردن آن شده‌اند و آن را با یکدیگر در فضای مجازی به اشتراک می‌گذارند. در کنار انتشار این خبر، همچنین اعلام شد زین پس نام این هدست از Oculus Quest 2 به Meta Quest 2 تغییر می‌کند تا با نام جدیدی که کمپانی فیسبوک برای خود برگزیده، هماهنگ شود.

حالت Mercenaries یک بخش رکوردی است که در آن مخاطب باید در مدت زمانی مشخص، حداکثر دشمنان ممکن را بکشد و امتیاز خود را بهبود ببخشد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: