تریلر جدید Senua’s Saga: Hellblade 2

شایعه: تریلر جدید Senua’s Saga: Hellblade 2 در مراسم Game Awards نمایش داده می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۰ مهر ۱۴۰۰ , ۱۷:۳۹

به گفت ژورنالیست مشهور، آقای جف گراب (Jeff Grubb) مایکروسافت قصد دارد تریلر جدید Senua’s Saga: Hellblade 2 را در رویداد The Game Awards 2021 نمایش دهد. این بازی اولین بار در رویداد گیم آوارذز ۲۰۱۹ معرفی شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حدود دو سال از معرفی دنباله بازی تحسین شده نینجا تئوری، دنباله Hellblade می‌گذرد و کم لطفی است اگر بگوییم سازندگان هیچ اطلاعات و جزیباتی درباره بازی منتشر نکرده‌اند اما، مسلما جای خالی یک نمایش مفصل و پر جزئیات از گیم‌پلی بازی به شدت احساس می‌شود. البته شاید دیگر لازم نباشد طرفداران منتظر بمانند زیرا که آقای جف گراب در تازه‌ترین قسمت پادکست DefiningDuke  اعلام کرد مایکروسافت قصد دارد تریلر جدید را در رویداد Game Awards امسال نمایش دهد.

ایشان می‌گوید بر اساس اطلاعاتی که منابع وی در اختیارش قرار داده‌اند مایکروسافت کاملا آمادگی این را دارد که با تریلر جدید Senua’s Saga: Hellblade 2 شکوه و جلوه‌های بصری چشمنواز بازی را که به لطف موتور بازی سازی آنریل ۵ محقق شده نمایش دهند اما، با توجه به اینکه سیل بازی‌های جدید با آغاز نسل نهم کنسول‌ها ادامه دارد و در بسیاری از مراسم‌ها و جشنواره‌ها بازی‌های مختلفی معرفی می‌شوند، سران مایکروسافت اینگونه تصمیم گرفته‌اند که تا ماه دسامبر و برگزاری رویداد The Game Awards 2021 صبر کنند.

آقای گراب در ادامه اشاره نمود که بازی Avowed محصول استودیو محبوب آبسیدین نیز به احتمال زیاد در مراسم امسال حضور خواهد داشت. البته که تمامی این اطلاعات صرفا در حد شایعه هستند اما، با توجه به اینکه Hellblade 2 در مراسم Game Awards 2019 معرفی شد، بعید نیست تریلر جدید آن نیز در همین مراسم منتشر شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: