نسخه های ویژه Gran Turismo 7

نسخه های ویژه Gran Turismo 7 معرفی شدند

توسط محسن شجاعی در ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۳:۰۶

کمپانی سونی و استودیو Polyphony Digital اخیرا از حزئیات نسخه های ویژه Gran Turismo 7 و همچنین مزایای پیش خرید بازی رونمایی کردند. افرادی که اقدام به پیش خرید این بازی کنند از سه ماشین جدید و ۱۰۰ هزار واحد ارز بازی بهره‌مند می‌شوند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کم‌تر از شش ماه دیگر جدیدترین نسخه مجموعه ریسینگ گرن توریزمو روانه بازار می‌شود. هر این مجموعه شرایط خوبی را طی سال‌های اخیر تجربه نکرده و نسخه‌های جدید در جلب رضایت مخاطبان ناکام بودند اما، ناشر و سازنده وعده تغییر اوضاع را با نسخه جدید داده‌اند و نمایش‌های بازی نیز امیدوار کننده به نظر می‌رسدند. ساعاتی پیش سونی و استودیو Polyphony Digital جزئیاتی از نسخه‌های ویژه بازی و همچنین مزایای پیش خرید بازی منتشر کردند. آن دسته از مخاطبانی که بازی را پیش خرید کنند. سه خودرو Toyota Castrol TOM’S Supr ،Mazda RX-VISION GT3 و Porsche 917K Living Legend در کنار ۱۰۰ هزار واحد از ارز رایج در بازی هدیه می‌گیرند.

یکی از دو نسخه از نسخه های ویژه Gran Turismo 7 که ۲۵th Anniversary Edition نام دارد شامل هر دو نسخه PS5 و PS4 بازی است. این نسخه شامل نسخه PS5 به صورت فیزیکی با قاب فلزی است. نسخه PS4 بازی به صورت کد به خریداران ارائه می‌شود. یک میلیون و صد هزار واحد از ارز بازی نیز به خریداران تعلق می‌گیرد. در کنار این موارد سه اتومیل مربوط به پیش خرید نیز در این نسخه حضور دارند. ۳۰ آواتر و موسیقی‌های متن بازی به صورت دیجیتالی نیز جزو محتویات این نسخه هستند. ۲۵th Anniversary Edition نود دلار قیمت دارد.

نسخه Digital Deluxe نیز مانند ۲۵th Anniversary Edition نود دلار قیمت دارد و تمامی محتویات نسخه ۲۵ سالگی را دارد اما، هر دو نسخه PS4 و OS5 به صورت دیجیتالی به مخاطبان ارائه می‌شوند. خریداران این نسخه به صورت پیش فرض یک میلیون و صد هزار واحد از ارز بازی خواهند داشت.

Gran Turismo 7 چهاردم اسفند ماه سال جاری برای پلتفرم‌های PS4 و PS5 منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: